ok-top.cz

Tlakoměr Beurer BM 93

Tlakoměr Beurer BM 93 je spolehlivou zdravotní pomůckou pro měření krevního tlaku. S jasným displejem a možností uložení až 2x 60 hodnot je ideální pro sledování vašeho zdraví. Kupte si ho nyní a udržujte svůj krevní tlak pod kontrolou!
EAN: 4211125652296
Tlakoměr Beurer BM
Do obchodu »
Značka: BEURER
4 149
Detailní popis

Tlakoměr Beurer BM 93 Výkonný tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BM 93 vám poskytne přehled o vašem zdraví. Jedná se o zařízení 2v1 – monitor krevního tlaku vybaven snímačem EKG prstu. Po skončení měření vám dá prostor pro zjištění výsledků a poté se sám automaticky vypne, takže se už nemusíte o nic starat. Automatické měření Měření krevního tlaku a pulsu nikdy nebylo jednodušší. Jediné, co stačí udělat, je připevnit si přístroj na paži a o vše ostatní se postará on. Navíc, zvládne vypočítat průměr z denních a z večerních měření za posledních 7 dní. Přehledný displej Tlakoměr disponuje velkým a dobře čitelným displejem, takže své výsledky zjistíte za všech okolností. V případě chyby či slabé baterie vás sám upozorní. Dále zde najdete i datum a čas.

Další produkty z kategorie Zdravotní pomůcky
Síťový adaptér pro přenosný ultrazvukový

Síťový adaptér Dosloužil vám síťový adaptér pro váš ultrazvukový inhalátor Laica? Nevadí! Pořiďte si nový nebo jen náhradní, který je kompatibilní s inhalátory MD6026, MD6026P, NE1001 a nemusíte se už bát, že když by se vám náhodou rozbil nebudete moci inhalátor použít.

379 Kč
Pulzní oxymetr Laica

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr Laica EA1007 je přístroj, který slouží k neinvazivnímu měření nasycení hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Pulzní oxymetr využívá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky. Ty dopadají na prst, který je vložen do přístroje, a zaznamenávají zjištěné hodnoty. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje na možnost výskytu choroby. Bezbolestné použití Tento přístroj se hodí především pro rizikové pacienty, sportovce a osoby, které se pohybují ve velkých výškách. Můžete jej používat doma, na cestách, ale i v nemocnicích či zdravotnických zařízení. Měření je zcela jednoduché a bezbolestné. Vše uvidíte na přehledném barevném displeji.

549 Kč
Digitální teploměr Beurer

Šikovný teploměr Digitální teploměr Beurer FT13 zajišťuje snadné a rychlé měření teploty. Teplotu se dozvíte do 30 sekund. Funkce ohlášení vás vždy upozorní zvukovým signálem při naměření teploty nad 37,8 °C. Tu lze sledovat na přehledném displeji. Konec teploměru je voděodolný a lze jej bezproblémově dezinfikovat. Automatické vypnutí šetří baterii.

165 Kč
Ultrazvukový inhalátor Norditalia

Ultrazvukový inhalátor Norditalia MO-03 Sháníte zbraň pro boj s respiračními onemocněními? Pokud vám od ucpaných dutin nebo alergií ulevuje inhalace, nemusíte být odkázaní na lavor s horkou vodou a ručník přes hlavu. Inhalátor je mnohem účinnější. Dostane léčivo do vašich dýchacích cest rychleji a v mnohem větší koncentraci a přinese vám znatelnou úlevu. MO-03 je kompaktní a vhodný na cesty a speciálně uzpůsobený pro malé děti. Dospělé zase překvapí opravdu silným výkonem. Inhalátor pro každého Mají vaše děti věčně ucpaný nos a rádi byste ulevili i jim? Drop má pro ně menší masku a tři stupně výkonu s maximem až 1 ml/min, takže je vhodný pro mělký dech těch úplně nejmenších i silné plíce sportovce. Díky malé velikosti a úchytce můžete inhalátor používat, zatímco vám dítě odpočívá v náručí nebo spí v postýlce. Léčí, jak potřebujete Inhalátor bude fungovat skvěle se všemi řídkými léčivy i minerálními vodami jako například vincentkou. Testovali ho ale i s protiastmatickými léčivy na bázi beclomethasonu a budesonidu. Zaléčíte s ním i dolní cesty dýchací, protože rozloží léčivo na opravdu malé částečky. Rozprašovací komora o objemu 8 ml navíc udrží léčivo vždy stabilní. Evropská kvalita Inhalátor vyrobili v Itálii podle evropských standardů pro zdravotnické pomůcky. Má nadstandardně dlouhou hadici a praktické ovládání pomocí LCD displeje, které vám poskytne celou řadu nastavení a upozornění. Všechny elektronické funkce kontroluje mikroprocesor a samozřejmostí je indikace stavu baterie a hladiny vody. Jedna inhalace trvá 15 min, takže u inhalátoru udržíte i neposedné dítě. Nebo ho použijte, až bude spát. Nevydává žádný zvuk, takže ho neprobudí.

2 389 Kč
Další produkty od výrobce BEURER
Osobní váha Beurer

Osobní váha Beurer PS 240 vás nadchne svým velice elegantním designem v černém provedení. Samozřejmostí je maximální zatížení 180 kg s přesností rozlišení na 50 g. Disponuje nášlapným pogumovaným povrchem Soft Grip, který nejen skvěle vypadá ale je i velice bezpečný díky svému proti skluzovému povrchu. Nášlapná plocha Soft Grip je velice příjemná a měkká na dotek. Výsledky se vám přehledně zobrazí na velkém LCD displeji bílými číslicemi s černým podsvícením o velikosti 33 mm. Váha Beurer PS 240 vybavena funkcí Quick start – rychlý start, pro ještě rychlejší zapnutí.

929 Kč
Pulzní oxymetr Beurer PO

Pulzní oxymetr Beurer PO 80 Pulzní oxymetr Beurer PO 80 je přístroj, který slouží k neinvazivnímu měření nasycení hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Pulzní oxymetr Beurer PO 80 využívá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky. Ty dopadají na prst, který je vložen do přístroje, a zaznamenávají zjištěné hodnoty. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje na možnost výskytu choroby. Použití doma i na cestách Tento přístroj je vhodný převážně pro rizikové pacienty, sportovce a osoby, které se pohybují ve velkých výškách. Tento přístroj můžete používat doma, na cestách, ale i v nemocnicích či zdravotnických zařízení. Jednoduché a bezbolestné měření Měření je zcela jednoduché a bezbolestné. Přístroj poskytuje nepřetržitý záznam 24 hodin a funkci alarmu s nastavitelnými mezními hodnotami. Vše uvidíte na přehledném XL barevném displeji s nastavitelným jasem. Nechybí zde ani indikátor stavu baterie či funkce automatického vypnutí. Součástí je USB kabel a USB nabíječka, pomocí kterých přístroj nabijete či propojíte s počítačem. Vhodné pro osoby s Srdeční selhání Chronická obstrukční plicní nemoc Bronchiální astma Spánková apnoe Nastavitelný jas displeje Barevný XL displej se 4 dostupnými zobrazeními. Tepová frekvence Výpočet tepové/srdeční frekvence. Saturace krve kyslíkem – SpO2 Výpočet arteriální saturace kyslíkem. Dobíjecí Lithium-iontová baterie S LED indikátory. Funkce alarm

2 439 Kč
Váha na zavazadla Beurer LS

Váha na zavazadla Chcete-li zjistit, zda váš kufr nepřekračuje povolený váhový limit pro cestu letadlem, postavit zavazadlo na osobní váhu často není tím nejlepším ani nejpřesnějším způsobem. Pořiďte si raději speciální váhu na zavazadla, například model LS10 od osvědčeného výrobce Beurer. Toto drobné zařízení vám nejen zaručí maximální přesnost vážení zavazadel, ale navíc si je díky kompaktním rozměrům budete moci jednoduše přibalit s sebou a přesvědčit se třeba přímo na letišti, že je vše v pořádku. Praktické funkce Váha na zavazadla Beurer LS10 je vybavena praktickým závěsným popruhem o délce 22,5 cm a má nosnost až 50 kg. Naměřené hodnoty si přečtete na přehledném LCD displeji. Váha je určena především na cesty letadlem, nicméně výborně poslouží také při vážení balíků a podobných předmětů. Aby nedocházelo k nežádoucímu vybíjení baterie, je vybavena funkcí automatického vypnutí. Zabudované poutko a praktické osvětlení jen doplní celkové využití váhy.

519 Kč
Masážní podložka Beurer MG

Masážní podložka Beurer MG 280 Protažení a masáž Podložka vám pomůže s protažením při cvičení yogy, namasíruje vám krk, ramena, nebo záda. 7 vzduchových komor simulují jógu a protahovací cvičení, tak aby byli co nejefektivnější. Praktické funkce 4 přednastavené programy se třemi stupni intenzity vám umožní si nastavit masáž přesně pro vás. Navíc si můžete dopřát i vyhřívací funkci.

8 489 Kč