ok-top.cz

Toner Brother TN243BK, černá

Tento unikátní produkt Toner Brother TN243BK, černá je k dispozici právě skutečně levně!
EAN: 4977766787451
Toner Brother TN243BK
Do obchodu »
Značka: Brother
972

Originální toner Tato originální vyměnitelná tonerová kazeta Brother je navržena tak, aby znovu a znovu vytvářela kvalitní tiskové výstupy. Používáním originálních tonerů, které byly navrženy speciálně pro vaši tiskárnu, totiž zajistíte, že při každém tisku budete mít čistý černý text. Samozřejmostí je dlouhá životnost, díky které se vytištěné dokumenty nebudou časem rozmazávat ani blednout a vysoká výtěžnost až 1 000 stran díky čemuž je pořízení originální kazety výhodné i z ekonomického hlediska.

Další produkty z kategorie Tonery do tiskáry

Modrý toner Brother TN243C Tato originální vyměnitelná tonerová kazeta Brother je navržena tak, aby znovu a znovu vytvářela kvalitní tiskové výstupy. Používáním originálních tonerů, které byly navrženy speciálně pro vaši tiskárnu, totiž zajistíte, že při každém tisku budete mít krásné barevné obrazy. Samozřejmostí je dlouhá životnost, díky které se vytištěné dokumenty nebudou časem rozmazávat ani blednout a vysoká výtěžnost až 4 000 stran díky čemuž je pořízení originální kazety výhodné i z ekonomického hlediska.

3 539 Kč

Náhradní toner do tiskáren Brother PRINT IT TN-1030, černý Neoriginální toner do tiskáren od české firmy Print IT. Přijde vhod, když dojde inkoust s černou barvou. Všechno hravě vyměníte. Zakrátko se tak budete moci znovu těšit ze svých výtisků. Je kompatibilní s tiskárnami Brother DCP-1510, DCP-1510 E, DCP-1512, DCP-1512 A, DCP-1512 E, DCP-1601, DCP-1610 W, DCP-1612 W, DCP-1616 NW, HL-1110, HL-1110 E, HL-1110 R a HL-1110 Series a HL-1.

579 Kč

Náhradní toner do tiskárny HP 117A je vhodný pro všechny oblíbené modely tiskáren značek HP. Ideální je pro použití doma i v kanceláři.V balení se nachází černá barva.Kompatibilní zařízení:HP:Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw

934 Kč

Originální toner Canon-054M, purpurový S touto originální tonerovou kazetou purpurové barvy od firmy Canon budou všechny vaše výtisky vypadat opravdu znamenitě. S výtěžností až 1 200 stránek vám vydrží skutečně dlouho. Je kompatibilní s tiskárnami LBP623Cdw, LBP621Cw, MF645Cx, MF643Cdw a MF641Cw

1 341 Kč

Originální válec Brother DR2300 Originální optický válec od firmy Brother přijde vhod kdykoliv, když se vám toto zařízení ve vaší tiskárně poškodí. Je uzpůsoben pro barevné tiskárny a jeho výdrž je bezmála 15 000 stránek ve formátu A4. Je oddělený od toneru, takže jej velice snadno vyměníte. Je kompatibilní s modely HL-3140CN, HL-3170CW, DCP-9015CDW, DCP-9020CDW, MFC-9140CDN a MFC-9340CDW. Pozor! Nejedná se o toner.

1 984 Kč

Originální toner Brother TNB023, černý Kdykoliv vám vaše tiskárna Brother zahlásí, že dochází inkoust, tento toner bude vždy po ruce. Balení obsahuje náplň s černou barvou, takže jediné co bude potřeba, je prohodit prázdný za nový. Jeho výtěžnost je 2 000 stránek. Je určen pro zařízení: HL-B2080DW, DCP-B7500D, DCP-B7520DW, MFC-B7710DN a MFC-B7715DW .

481 Kč

Vysoká výtěžnost Originální černé tonerové kazety Samsung s výtěžností 1 000 stran byly vyvinuty pro použití ve vaší tiskárně Samsung a pro poskytování kvalitních tiskových výsledků. Získáte špičkový výkon, stoprocentní spolehlivost a působivou kvalitu při každém tisku. Speciálně optimalizováno k dosažení bezkonkurenční kvality Originální toner Samsung tiskne výtisky s ostrými detaily a živými barvami. Dokonce i drobný vytištěný text je ostrý a dobře čitelný. Používáním originálních barev navíc dosáhnete stoprocentní kompatibility a tak i maximálních výsledků a vyhnete se poškození tiskárny a jiným problémům.

1 114 Kč

Toner pro maximální kvalitu Originální kazety Canon vše v jednom zajišťují prvotřídní kvalitu tisku. Obsahují veškeré tiskové prvky, které mají omezenou životnost. Když tedy vyměníte tiskovou kazetu, vaše zařízení je v podstatě jako nové. Vysoká kvalita S originálními kazetami Canon máte jistotu, že každá zaručuje výjimečný výkon. Společnost Canon totiž vyvinula jednotný automatizovaný systém výroby a kompletace tonerových kazet, který využívá nejmodernější technologie a produkuje vysoce kvalitní kazety, jaké zákazníci od této značky právem očekávají. Konec nevzhledných čar Fotocitlivý buben je jednou z nejcitlivějších zobrazovacích součástí tiskárny. Nové kazety Canon brání hromadění toneru na bubnu a na fixačním válci. Nedochází tak k vytváření nevzhledných čar, rozmazání či tvorbě šedivého pozadí nebo k poškození tiskárny. Čistší pracovní prostředí Speciální technologie plnění válců společnosti Canon produkuje nulové emise ozónu. Tato čistá technologie neškodí lidskému zdraví ani životnímu prostředí. Tisková kazeta je díky ní také kompaktnější, neboť je třeba menší množství součástí. Žádné tonery ani kazety Canon navíc nepatří mezi nebezpečné látky. Nevyžadují tedy speciální zacházení nebo zvláštní postup při likvidaci

1 432 Kč
Další produkty od výrobce Brother

Originální páska do tiskárny štítků, Brother Kdykoliv vašemu zařízení Brother z řady PT začne docházet laminovaná páska, zajisté oceníte, že ji budete mít vždy po ruce. Kazeta obsahuje pásku o délce 8 m a šířce 12 mm, takže znovu jen tak nedojde. Typ podkladu je průsvitný a barva písma černá.

269 Kč

Originální inkoust Brother BT-6000BK, black Kdykoliv vám vaše tiskárna Brother zahlásí, že dochází inkoust, tato náplň bude vždy po ruce. V balení naleznete lahvičku s černou barvou, takže jediné co bude potřeba, je doplnit nádržku. Její výtěžnost je 6000 stránek. Je určena pro zařízení: DCP-T300, DCP-T500W, DCP-T700W.

199 Kč

Originální toner Tato originální vyměnitelná tonerová kazeta Brother je navržena tak, aby znovu a znovu vytvářela kvalitní tiskové výstupy. Používáním originálních tonerů, které byly navrženy speciálně pro vaši tiskárnu, totiž zajistíte, že při každém tisku budete mít čistý černý text. Samozřejmostí je dlouhá životnost, díky které se vytištěné dokumenty nebudou časem rozmazávat ani blednout a vysoká výtěžnost až 1 000 stran díky čemuž je pořízení originální kazety výhodné i z ekonomického hlediska.

1 242 Kč

Originální páska do tiskárny štítků, Brother Kdykoliv vašemu zařízení Brother z řady PT začne docházet laminovaná páska, zajisté oceníte, že ji budete mít vždy po ruce. Kazeta obsahuje pásku o délce 8 m a šířce 18 mm, takže znovu jen tak nedojde. Typ podkladu je bílý a barva písma černá.

297 Kč

Originální páska do tiskárny štítků, Brother Kdykoliv vašemu zařízení Brother z řady PT začne docházet vaše extrémně adhezivní laminovaná páska, zajisté oceníte, že ji budete mít vždy po ruce. Kazeta obsahuje pásku o délce 8 m a šířce 24 mm, takže znovu jen tak nedojde. Typ podkladu je bílý a barva písma černá.

513 Kč

Originální inkoust Brother LC-3617Y, žlutý Kdykoliv vám vaše tiskárna Brother zahlásí, že dochází inkoust, tato náplň bude vždy po ruce. Balení obsahuje náplň se žlutou barvou, takže jediné co bude potřeba, je prohodit prázdnou za novou. Její výtěžnost je 550 stránek. Je určena pro zařízení: MFCJ2330DW, MFCJ3530DW, MFCJ3930DW.

144 Kč

Originální inkoust Brother LC-3617M, magenta Kdykoliv vám vaše tiskárna Brother zahlásí, že dochází inkoust, tato náplň bude vždy po ruce. Balení obsahuje náplň s červenou barvou, takže jediné co bude potřeba, je prohodit prázdnou za novou. Její výtěžnost je 550 stránek. Je určena pro zařízení: MFCJ2330DW, MFCJ3530DW, MFCJ3930DW.

145 Kč

Brother DCP-L2532DW – rychlý a efektivní tisk Cenově dostupná laserová tiskárna Brother DCP-L2532DW je ideálním doplňkem ke stolním počítačům nejen v domácnosti, ale i v kanceláři. Tiskárna 3 v 1 vám umožní tisknout, kopírovat i skenovat rychle a tiše, přičemž díky jejímu bezdrátovému připojení si najde svoje místo doslova kdekoli. Vysoký výkon a nízké náklady Tiskárna Brother DCP-L2532DW zaujme vysokým výkonem a přitom šetrným provozem. Díky rychlosti tisku až 30 stránek za minutu najde svoje využití klidně i v rušném kancelářském provozu a zásluhou vysoce výkonných tonerových kazet kombinovaných s automatickým oboustranným tiskem výrazně snižuje náklady na svůj provoz. S volitelnou vysokokapacitní tonerovou kazetou můžete vytisknout až 3 000 stran. Ticho bez kompromisů Vedle rychlého tisku a nízkých nákladů charakterizuje tiskárnu Brother DCP-L2532DW také velice jednoduché nastavení a používání. Lze ji přitom připojit přes domácí síť nebo bezdrátově pomocí Wi-Fi a umístit ji kamkoli v místnosti. Samozřejmostí je tisk z mobilního telefonu nebo tabletu. Díky překvapivě nízké hlučnosti navíc nebude tiskárna vyrušovat vás ani vaše okolí. Tiskárna je dodávána se startovacím tonerem s výdrží až 700 stran.

4 029 Kč