Další produkty z kategorie Vysavače
Ruční vysavač Orava VY-240

Ruční vysavač Orava VY-240 A Ruční vysavač Orava 2v1 je perfektní jak pro suché vysávání, tak i pro to mokré. Se svým kompaktním designem vám nebude zabírat příliš místa, a navíc díky bezsáčkovému provedení nebudete muset přemýšlet nad tím, jaký typ sáčku pořídit. Skvělý sací výkon Mezi hlavní přednosti vysavače VY-240 A patří zejména vysoký sací výkon s nízkou spotřebou energie, ale i HEPA filtr, který zachycuje jemnější částice prachu, a tím tak příspívá k čistějšímu domovu. Vysáté nečistoty se pak hromadí v nádobě, kterou jednoduše vysypete. Pohodlná manipulace Za zmínku jistě stojí i to, že při úklidu se nijak nenadřete, protože vysavač váží pouhých 2,1 kg a díky ergonomicky tvarované rukojeti se vám s ním bude i dobře a pohodlně manipulovat. Bohaté příslušenství Přívodní kabel disponuje délkou 4,8 metru, která poskytuje dostatečný akční rádius. Mezi příslušenstvím pak naleznete podlahovou, spárovou a turbo podlahovou hubici.

1 190 Kč
Tyčový vysavač Beko

Dva v jednom Beko VRT 61818 VW je akumulátorový vysavač s rotačním kartáčem 2 v 1 v moderním designu a elegantní bílé barvě. Lze ho použít jako klasický tyčový nebo po oddělení odnímatelné jednotky jako ruční vysavač. Skvělé vlastnosti Díky výkonné Li-on baterii 18V vydrží až 60 minut na jedno nabití. Nádoba na nečistoty je o objemu 0,5 l a je vybavena indikací naplnění. Dále je vybaven praktickým LED přisvícením a omyvatelným HEPA 10 filtrem. Díky kloubu otočnému o 180° mu neuteče žádné smítko a vždy ho můžete bezpečně odložit do parkovací polohy.

2 990 Kč
Ruční vysavač ProfiCare AKS

Ruční vysavač Proficare AKS 3034 Sháníte malého pomocníka na velký nepořádek? Ruční vysavač AKS 3034 dokáže uklidit v autě, vysát drobné plochy jako hrany poliček a je dost jemný i na vysávání elektroniky. Dokáže si poradit s každou škvírou i s rozlitou tekutinou a baterie vydrží dost dlouho, abyste se zbavili i posledního smítka. Příslušenství na každý povrch Štěrbinová tryska se dostane i do nejužších škvír. Pokud je škvíra hlubší, využijete delší štěrbinovou hubici. K vysavači dostanete také speciální hubici na vysávání tekutin a kartáčový nástavec na vysávání choulostivých povrchů jako klávesnice nebo hrany knih. Slušná výdrž Kvalitní li-Ionová baterie vydrží na jedno nabití 20 minut provozu a nabíjí je 4,5 h. Na nedostatek energie vás upozorní kontrolka. Vysavač je bezsáčkový, takže nemusíte dokupovat žádný další materiál. I filtr je znovupoužitelný a omyvatelný.

1 559 Kč
Čistič oken Orava

Mytí oken nebylo nikdy snazší Spolu s elektronickým čističem oken Orava Lautus docílíte krásně umytých oken beze šmouh. Pro okenní vysavač (okenní stěrku) je mytí oken hračkou a přitom ušetří spoustu času a námahy. Inovativní čistič oken během stírání skla vysává špinavou vodu do sběrné nádoby, která je součástí elektrického přístroje. Její kapacita je 180 ml. Široké využití Můžete s ním mýt klasická i střešní okna, kachličky, dlaždice, zrcadla, výlohy, sprchové kouty, stoly, hladké pracovní desky nebo vysávat vylité tekutiny. Díky velmi nízké hmotnosti se s ním velmi dobře pracuje. Díky účinnému odsávání po celé délce stěrky, tak nikde nestékají kapky vody.

1 449 Kč