ok-top.cz

Vánoční betlém Emos DCWW03, teplá bílá, 18cm

Vytvoř si vánoční atmosféru s betlémem Emos DCWW03 v teplé bílé barvě. Tento betlém vysoký 18cm je ideální pro vánoční výzdobu.
EAN: 8592920093412
Vánoční betlém Emos DCWW03
Do obchodu »
Značka: Emos
312

Vánoční betlém Emos Malá dřevěná dekorace s tradičním výjevem jesliček přirozeně doplní váš pokoj a posílí tak vánoční atmosféru. Díky elegantně řešenému LED podsvícení bude svítit vkusně, ale nikoliv rušivě, do celého prostoru. S užitečným časovačem lze také dobu svitu nastavit přesně podle svých potřeb. Navíc je napájen pomocí dvojice AAA baterií, takže jeho umístění nemusí být dáno blízkostí zásuvky a doladí tak vaši sváteční výzdobu v každé myslitelné místnosti.

Další produkty z kategorie Vánoční výzdoba

Vánoční dekorace Emos LED sněhulák s čepicí a šálou V období před i okolo svátků probíhá tradiční zdobení a zušlechťování domova, aby každá místnost dokázala co nejlépe navodit ducha vánoc. Pozadu nezůstává ani společnost Emos, v jejímž portfoliu lze najít i tohoto sněhuláka skrývajícího se pod označením DCFC19. Působivé osvětlení Po připojení k elektrické síti se ve sněhulákovi rozsvítí celých 40 LED světélek studeným bílým světlem. Model tak bude krásně a energicky zářit a pohled na něj vždy připomene krásy svátků. Na doma i na ven Výrobek slibuje jak vnitřní tak venkovní použití, takže se s ním nemusíte bát ozdobit například dvorek či zahrádku před domem. Stupeň krytí IP44 totiž zabezpečí ochranu proti stříkající vodě ze všech směrů, což bude v praxi představovat ochranu proti dešti. Vynikající životnost 10000 hodin pak zajistí, že se nejedná o jednorázový produkt, ale investici na několik sezón.

1 039 Kč

Vánoční dekorace Emos DCLW16 V období před i okolo svátků probíhá tradiční zdobení a zušlechťování domova, aby každá místnost dokázala co nejlépe navodit ducha vánoc. Pozadu nezůstává ani společnost Emos, v jejímž portfoliu lze najít i toto krásné sněžítko, ve kterém je vyobrazený tradiční vánoční betlém. Kouzelné osvětlení Jakmile dekoraci vdechnete život pomocí čtyř tužkových baterií, odmění vás hřejivým bílým světlem vycházejícím z úsporné LED diody, která krásně dokreslí atmosféru vánoc a navíc šetří baterie. Vynikající životnost 10000 hodin pak zajistí, že se nejedná o jednorázový produkt, ale investici na několik sezón. Automatický provoz Velkou výhodou sněžítka je i zabudovaný strojek, který se stará o automatické padání třpytek, takže jej nemusíte neustále ručně obracet. Nastavit můžete i automatické zapnutí a vypnutí, přičemž 6 hodin bude model svítit a 18 bude vypnutý. Můžete díky tomu model umístit opravdu kamkoliv a do konce svátků na něj nebudete muset ani sáhnout.

635 Kč

Vánoční dekorace Emos LED sněhulák ratanový V období před i okolo svátků probíhá tradiční zdobení a zušlechťování domova, aby každá místnost dokázala co nejlépe navodit ducha vánoc. Pozadu nezůstává ani společnost Emos, v jejímž portfoliu lze najít i tohoto sněhuláka skrývajícího se pod označením DCFC01. Působivé osvětlení Po připojení k elektrické síti se ve sněhulákovi rozsvítí celých 120 LED světélek studeným bílým světlem. Model tak bude krásně a energicky zářit a pohled na něj vždy připomene krásy svátků. Dlouhá výdrž Na síťovém adaptéru dlouhého 3m přívodního kabelu je pak tlačítko, pomocí kterého můžete nastavit automatické zapnutí a vypnutí. 6 hodin bude model svítit a 18 bude vypnutý. Vynikající životnost 10000 hodin pak zajistí, že se nejedná o jednorázový produkt, ale investici na několik sezón.

1 990 Kč

Vánoční dekorace Emos LED medvěd s dárkem V období před i okolo svátků probíhá tradiční zdobení a zušlechťování domova, aby každá místnost dokázala co nejlépe navodit ducha vánoc. Pozadu nezůstává ani společnost Emos, v jejímž portfoliu lze najít i tohoto nafukovacího ledního medvěda skrývajícího se pod označením DCFC15. Působivé osvětlení Mědvěd je nafukovací a po jeho nafouknutí a připojení k elektrické síti se v něm rozsvítí čtveřice studených bílých LED světel. Model tak bude krásně a energicky zářit a pohled na něj vždy připomene krásy svátků. Výrobek slibuje jak vnitřní tak venkovní použití, takže se s ním nemusíte bát ozdobit například dvorek či zahrádku před domem. Stupeň krytí IP44 totiž zabezpečí ochranu proti stříkající vodě ze všech směrů, což bude v praxi představovat ochranu proti dešti. Vynikající životnost 10000 hodin pak zajistí, že se nejedná o jednorázový produkt, ale investici na několik sezón.

2 339 Kč
Další produkty od výrobce Emos

Rozbočovací zásuvka Emos P0024N, 3× kulatá S praktickou rozbočovací zásuvkou od Emosu si můžete pohodlně zapojit až tři zařízení současně. Je opatřena jednou zdířkou na 2,5 A a dvěma 16 A. Celková maximální zátěž všech zásuvek je 16 A. Jejich krytí je IP20, takže jsou ideální pro domácí použit.

99 Kč

Koaxiální kabel Emos S30310 Anténní koaxiální kabel poslouží v domácnosti k vedení signálu ze zdroje do přijímače, ať už se bude jednat o nejčastější propojení antény a televize či set top boxu nebo propojení Wi-Fi antény s modemem. Je vhodný pro SAT, DVB-T, ANT, DECODER, FLAT TV a TV a samozřejmostí je i podpora DVB-T2. Kvalitní přenos O co nejlepší přenos bez ztrát na kvalitě se stará zejména kvalitní dvojité stínění, které značně redukuje elektromagnetické rušení. Váš signál z antény se tak do televize dostane v takovém stavu v jakém má. Skvělá dostupnost Kabel díky své více než dostatečné délce 3,5 m snadno dosáhne všude, kam potřebujete. Díky pružnému a odolnému PVC se snadno vytvaruje podle potřeby, aby nikde nezavazel, a zároveň účinně odolává opotřebení. V obtížně dostupných místech pak přijde vhod konektor uhnutý v úhlu 90 °.

140 Kč

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ1121 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 40W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost. Její životnost je až 30 tisíc hodin, takže nemusíte mít obavy, že ji budete měnit příliš často.

59 Kč

Zásuvka Emos A6000.0 s USB Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem s USB nabíjením. USB výstup 5 V DC 2,1 A max. Vestavná hloubka 35 mm. Nelze používat k datovému přenosu. typ: 250 V~/16 A max. barva: bílá (lesk) způsob montáže: do krabice krytí: IP20

549 Kč

Přepěťová ochrana P53872 ochrání vaše zařízení proti přetížení až do 10A. Lze chránit až 5 zařízení, jako je televize, počítač, Hi-Fi soustava a další. Přepěťová ochrana nabízí podsvětlený vypínač, pomocí kterého lze vypnout všechny zásuvky a sledovat funkčnost ochrany. 5 zásuvek s přepěťovou ochranou signalizace činnosti ochrany společný vypínač délka kabelu 3 metry 220-250 V proud 10 A

499 Kč

COB LED ruční kovová svítilna Praktická nárazuvzdorná COB LED svítilna P3894 od společnosti Emos je ideálním společníkem na kempování či na chatu, kde poslouží jako spolehlivý zdroj světla při nočních procházkách, ale skvěle se hodí i domů, kde přijde vhod při výpadku proudu. Kvalitní konstrukce Svítilna je vyrobena z kvalitního nárazuvzdorného kovu, což ji poskytuje skvělou odolnost a vynikající výdrž. Navíc slibuje i odolnost vůči vodě a prachu, takže nemusíte mít strach vzít baterii do terénu či do deště. Silné světlo Svítilna je osazena 3W COB LED světlem, které poskytuje světelnost až 100 lm, což v praxi znamená opravdu dlouhý dosvit 15 metrů. K napájení slouží trojojice mikrotužkových AAA baterií, které udrží svítilnu v provozu dlouhých 35 hodin.

59 Kč

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ7141 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 60W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost. Neutrální bílá barva se vám bude hodit do místností, které neslouží jen k odpočinku, ale ve kterých trávíte čas i aktivně, se svoji svítivostí totiž dokonale osvětlí váš prostor. Její životnost je až 30 tisíc hodin, takže nemusíte mít obavy, že ji budete měnit příliš často.

99 Kč

Z jedné volné zásuvky uděláte hned 3 díky rozbočovači Emos P0026. Kolíkové zástrčky jsou orientované tak, aby se přívodní kabely navzájem neblokovaly a ihned vám poskytly příkon 230 V, 10 A.Rozbočovací zásuvka má bílou barvu a nechybí v ní dětské clonky.

69 Kč