ok-top.cz

Vánoční osvětlení Emos D1DC01, spojovací, studená bílá, 1,5x2m

Vyzdobte svůj domov vánočním osvětlením Emos D1DC01! Tento spojovací řetěz s délkou 1,5x2m vám poskytne studenou bílou světelnou atmosféru. Navíc, díky jednoduchému spojování, můžete snadno upravit délku podle vašich potřeb.
EAN: 8592920094808
Vánoční osvětlení Emos D1DC01
Do obchodu »
Značka: Emos
389
Detailní popis

Vánoční osvětlení Emos D1DC01 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásná vánoční dekorace Světelný spojovací řetěz může být perfektní dekorací celého vašeho domu. Jeho délka je 2 m a tvoří jej 160 LED diod s barvou světla studená bílá. Řetěz je specifický v tom, že připomíná síť, takže zajímavé a netradiční osvětlení máte zajištěno. Praktický spojovací řetěz Řetěz je určen k napojení mezi další světelné řetězy značky Emos, můžete si tak vytvořit opravdu jedinečnou výzdobu třeba celé zahrady, velkého stromečku, nebo si ozdobit celý dům kolem dokola. Lze jej však použít pouze se síťovým adaptérem, který není součástí balení. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné.

Další produkty z kategorie Vánoční osvětlení
Nano řetěz Tesla

Nano řetěz Tesla, studená bílá Vychutnejte si dosyta kouzelnou atmosféru s těmito stylovými LED nano řetězy od Tesly. Můžete je umístit doma i venku a nechat svítit dle libosti. Pohodlně je můžete ovládat s pomocí časovače. Jejich dlouhá životnost jim zaručí, že se stanou pevnou součástí svátků. Příjmené osvícení Soubor 50 LED s teplotou světla 6500K zajistí potěchu vašemu oku za každé příležitosti. Osvítí haly nebo dětské a obývací pokoje. S krytím IP44 je navíc můžete umístit i ven, takže ozdobí i vaše zahrady nebo altánky. Nano řetěz nevydává UV ani IR záření a je zcela bez rtuti, olova či jiných nebezpečných látek. Užitečný časovač S délkou 5 metrů je pohodlně rozvěsíte, kam uznáte za vhodné. Napájení jim zajišťuje trojice AA baterií. A aby běžely přesně tak dlouho, jak budete chtít, můžete nastavit časovač, který je po určitém čase automaticky vypne.

249 Kč
Vánoční osvětlení Emos D1AC03

Vánoční osvětlení Emos D1AC03 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásná vánoční dekorace Světelný spojovací řetěz může být perfektní dekorací celého vašeho domu. Jeho délka je 10 m a tvoří jej 100 LED diod s barvou světla studená bílá. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné. Praktický spojovací řetěz Řetěz je určen k napojení mezi další světelné řetězy značky Emos, můžete si tak vytvořit opravdu jedinečnou výzdobu třeba celé zahrady, velkého stromečku, nebo si ozdobit celý dům kolem dokola. Lze jej však použít pouze se síťovým adaptérem, který není součástí balení.

201 Kč
Vánoční osvětlení Emos D1AM03

Vánoční osvětlení Emos D1AM03 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásná vánoční dekorace Světelný spojovací řetěz může být perfektní dekorací celého vašeho domu. Jeho délka je 10 m a tvoří jej 100 LED diod s vícebarevným světlem. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné. Praktický spojovací řetěz Řetěz je určen k napojení mezi další světelné řetězy značky Emos, můžete si tak vytvořit opravdu jedinečnou výzdobu třeba celé zahrady, velkého stromečku, nebo si ozdobit celý dům kolem dokola. Lze jej však použít pouze se síťovým adaptérem, který není součástí balení.

201 Kč
Vánoční osvětlení Emos D4AM03

Vánoční osvětlení Emos D4AM03 Nic vám nevykouzlí vánoční náladu tak, jako pohled na ozdobený dům či pokoj. Díky řetězu Emos D4AM03, jehož žárovky jsou v barvě multicolor, si budete moci dopřát chvilku relaxace a nechat do sebe vstoupit pravého ducha těchto svátků. Krásný vánoční řetěz Velkou výhodou je, že toto osvětlení můžete použít jak pro venkovní, tak vnitřní výzdobu. Délka LED řetězu je 12 m a délka přívodní šňůry 5 m. Se svoji délkou se tak perfektně hodí pro stromy o výšce až 170 cm. Abyste se mohli z vánočního řetězu EMOS těšit plnými doušky, disponuje také praktickou funkcí časovače. Praktický časovač Právě díky časovači nebudete muset přemýšlet nad tím, že je třeba řetěz zapnout. Časovač za vás řětěz zapne, nechá jej 6 hodin svítit, po této době jej vypne na 18 hodin a pak opět zapne, no a tak stále dokola. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné.

311 Kč
Další produkty od výrobce Emos
Videotelefon EMOS EM-101WIFI

Videotelefon EMOS EM-101WIFI Propojte si svůj domovní zvonek se svým mobilním telefonem. S videotelefonem EMOS EM-101WIFI je to opravdu snadné a vy tak dokážete komunikovat s nečekanou návštěvou odkudkoli. Usnadní vám tak spoustu práce a zvýší i zabezpečení vašeho domu. Kvalitní zpracování Videotelefon EMOS EM-101WIFI disponuje barevným LCD displejem a zajistí vám tak obraz v HD kvalitě. O dokonalé snímání kamery ve dne i v noci se naopak postarají infračervené LED diody. 70° široký úhel záběru potěší a vy tak budete moci komunikovat s návštěvou, ať se nacházíte kdekoliv v domě nebo i mimo něj. Široce kompatibilní Prvotní instalace díky podrobnému návodu je naprosto jednoduchá. Stačí stáhnout aplikaci a připojit k Wi-Fi a vše bude dokonale fungovat. K videotelefonu můžete celkově připojit až pět zařízení, přes které můžete komunikovat s hosty, nebo dokonce na dálku otevřít dveře či bránu.

5 589 Kč
Vánoční dekorativní projektor Emos DCPC02

Vánoční dekorativní projektor Emos DCPC02 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte dekorativní projektor značky Emos. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Navodí vánoční atmosféru Užijte si vánoční atmosféru plnými doušky pomocí projektoru EMOS DCPC02. Ten vám zvládne na fasádě vašeho domu nebo i v obývacím pokoji, během chvilky vykouzlit dokonalé padající vločky, které jsou laděné do bílé barvy, a které neodmyslitelně patří k tomuto svátku. Netradiční osvětlení Při promítání světla na zeď vašeho domu, projektor lze snadno zapíchnout do trávníku nebo třeba květináče, a po fasádě vám tak budou padat nádherné bíle vločky i ve chvílích, kdy skutečně sněžit nebude. Díky stupni krytí IP44, nebude projektoru vadit, že na něj padá sníh, nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečný.

415 Kč
Vánoční dárky Emos DCFC10

LED dárky EMOS DCFC10 Navoďte si u vás doma tu správnou sváteční atmosféru s krásnou vánoční dekorací v podobě LED dárků EMOS DCFC10. Dárky ve třech různých velikostech osvětlené diodami se studeně bílým odstínem se stanou stylovým doplňkem pod vaším vánočním stromečkem. Příjemné a nerušící osvětlení O tu pravou vánoční atmosféru nejen pod vaším stromečkem se stará 72 LED diod, vytvářející příjemný a nerušící pocit, které jsou napájeny ze sítě přívodním kabelem s délkou 3 metry. Dárky díky tomu můžete umístit kdekoli ve vaší místnosti a navodit tak vám i vašim hostům klid a pohodu. Snadné nastavení pomocí časovače Zapínání i vypínání osvětlení zajistí praktický časovač, se kterým můžete jednoduše nastavit začátek i konec svícení a ohromit tak po štědrovečerní večeři svoje děti. Životnost až 10 000 hodin je zárukou bezchybného provozu po dlouhé roky.

1 179 Kč
Prodlužovací kabel Emos P0413

Potřebujete více zásuvek, než vaše domácnost ocení, a dělší prodlužovací kabel? Tím pravým by pro vás mohl být prodlužovací přívod Emos P0413, který vám poskytne hned 4 zásuvky navíc. Tento elegantní kabel v bílé barvě se hodí do každé domácnosti. S délkou 3 m je vhodný jak k pracovnímu stolu, tak k natažení přes celou místnost. Kabel snese maximální zátěž 10 A a je vybaven dětskými clonkami a PVC izolací. Průřez vodiče je 1 mm2.

179 Kč