ok-top.cz

Vánoční sněhulák Emos DCFC19, studená bílá, 46cm

Vytvořte vánoční atmosféru s naším sněhulákem Emos DCFC19! Tento studeně bílý sněhulák má výšku 46 cm a patří do kategorie vánoční výzdoba. Přidejte do svého domova trochu zimní radosti a objednejte si ho ještě dnes!
EAN: 8592920099216
Vánoční sněhulák Emos DCFC19
Do obchodu »
Značka: Emos
1 039

Vánoční dekorace Emos LED sněhulák s čepicí a šálou V období před i okolo svátků probíhá tradiční zdobení a zušlechťování domova, aby každá místnost dokázala co nejlépe navodit ducha vánoc. Pozadu nezůstává ani společnost Emos, v jejímž portfoliu lze najít i tohoto sněhuláka skrývajícího se pod označením DCFC19. Působivé osvětlení Po připojení k elektrické síti se ve sněhulákovi rozsvítí celých 40 LED světélek studeným bílým světlem. Model tak bude krásně a energicky zářit a pohled na něj vždy připomene krásy svátků. Na doma i na ven Výrobek slibuje jak vnitřní tak venkovní použití, takže se s ním nemusíte bát ozdobit například dvorek či zahrádku před domem. Stupeň krytí IP44 totiž zabezpečí ochranu proti stříkající vodě ze všech směrů, což bude v praxi představovat ochranu proti dešti. Vynikající životnost 10000 hodin pak zajistí, že se nejedná o jednorázový produkt, ale investici na několik sezón.

Další produkty z kategorie Vánoční výzdoba

Vánoční dekorace Emos LED medvěd s dárkem V období před i okolo svátků probíhá tradiční zdobení a zušlechťování domova, aby každá místnost dokázala co nejlépe navodit ducha vánoc. Pozadu nezůstává ani společnost Emos, v jejímž portfoliu lze najít i tohoto nafukovacího ledního medvěda skrývajícího se pod označením DCFC15. Působivé osvětlení Mědvěd je nafukovací a po jeho nafouknutí a připojení k elektrické síti se v něm rozsvítí čtveřice studených bílých LED světel. Model tak bude krásně a energicky zářit a pohled na něj vždy připomene krásy svátků. Výrobek slibuje jak vnitřní tak venkovní použití, takže se s ním nemusíte bát ozdobit například dvorek či zahrádku před domem. Stupeň krytí IP44 totiž zabezpečí ochranu proti stříkající vodě ze všech směrů, což bude v praxi představovat ochranu proti dešti. Vynikající životnost 10000 hodin pak zajistí, že se nejedná o jednorázový produkt, ale investici na několik sezón.

2 339 Kč

Vánoční betlém Emos Malá dřevěná dekorace s tradičním výjevem jesliček přirozeně doplní váš pokoj a posílí tak vánoční atmosféru. Díky elegantně řešenému LED podsvícení bude svítit vkusně, ale nikoliv rušivě, do celého prostoru. S užitečným časovačem lze také dobu svitu nastavit přesně podle svých potřeb. Navíc je napájen pomocí dvojice AAA baterií, takže jeho umístění nemusí být dáno blízkostí zásuvky a doladí tak vaši sváteční výzdobu v každé myslitelné místnosti.

312 Kč

Vánoční dekorace Emos LED sněhulák ratanový V období před i okolo svátků probíhá tradiční zdobení a zušlechťování domova, aby každá místnost dokázala co nejlépe navodit ducha vánoc. Pozadu nezůstává ani společnost Emos, v jejímž portfoliu lze najít i tohoto sněhuláka skrývajícího se pod označením DCFC01. Působivé osvětlení Po připojení k elektrické síti se ve sněhulákovi rozsvítí celých 120 LED světélek studeným bílým světlem. Model tak bude krásně a energicky zářit a pohled na něj vždy připomene krásy svátků. Dlouhá výdrž Na síťovém adaptéru dlouhého 3m přívodního kabelu je pak tlačítko, pomocí kterého můžete nastavit automatické zapnutí a vypnutí. 6 hodin bude model svítit a 18 bude vypnutý. Vynikající životnost 10000 hodin pak zajistí, že se nejedná o jednorázový produkt, ale investici na několik sezón.

1 990 Kč

Vánoční dekorace Emos DCLW16 V období před i okolo svátků probíhá tradiční zdobení a zušlechťování domova, aby každá místnost dokázala co nejlépe navodit ducha vánoc. Pozadu nezůstává ani společnost Emos, v jejímž portfoliu lze najít i toto krásné sněžítko, ve kterém je vyobrazený tradiční vánoční betlém. Kouzelné osvětlení Jakmile dekoraci vdechnete život pomocí čtyř tužkových baterií, odmění vás hřejivým bílým světlem vycházejícím z úsporné LED diody, která krásně dokreslí atmosféru vánoc a navíc šetří baterie. Vynikající životnost 10000 hodin pak zajistí, že se nejedná o jednorázový produkt, ale investici na několik sezón. Automatický provoz Velkou výhodou sněžítka je i zabudovaný strojek, který se stará o automatické padání třpytek, takže jej nemusíte neustále ručně obracet. Nastavit můžete i automatické zapnutí a vypnutí, přičemž 6 hodin bude model svítit a 18 bude vypnutý. Můžete díky tomu model umístit opravdu kamkoliv a do konce svátků na něj nebudete muset ani sáhnout.

635 Kč
Další produkty od výrobce Emos

Moderní bezdrátový zvonek Neuvěřitelný dosah a dlouhou životnost vám nabídne bezdrátový zvonek Emos P5727. Reproduktor nabízí 36 polyfonních melodií a nastavení 4 úrovní hlasitosti až do 85 dB. V otevřeném prostranství je zvonek schopen zachytit signál až na 150 metrů. Samozřejmostí je možnost umístit jmenovku na tlačítko a líbivý design nenáročný na prostor. Zvonek můžete využít do domu, bytu i kanceláře.

309 Kč

AV kabel SCART/SCART Metrový SCART kabel se hodí v případech, kdy potřebujete propojit například televizi s videorekordérem nebo staršími zařízeními, které nepodporují HD rozlišení. Tento kabel je plně stíněný, což zajišťuje čistý přenos obrazu i zvuku. Kabel je dlouhý 1 metr, tudíž je vhodný pro propojení dvou zařízení, které jsou velmi blízko sebe, typicky třeba v jednom televizním stolku. Specifikace kabel SCART – SCART délka 1 m plně stíněný

99 Kč

Set-top-box EMOS EM190-S Neriskujte, že po přechodu na nový typ digitálního pozemního vysílání v DVB-T2 přijdete o svoje oblíbené programy. Malý a spolehlivý set-top-box Emos EM190-S je připraven na přechod na DVB-T2 a umožní vám sledovat všechny vaše oblíbené seriály a pořady až ve špičkové Full HD kvalitě obrazu. Set-top-box Emos je díky své velikosti a snadnému ovládání ideální volbou nejen do každé domácnosti se starší TV, ale i do nemocnic, hotelů, penzionů nebo domovů pro seniory. Snadné zapojení a instalace Emos EM190-S nabízí na své zadní straně hned několik vstupů a výstupů pro snadné propojení s televizí, anténou a další elektronikou. Stejně jako zapojení, je i samotná instalace neuvěřitelně snadná, k dispozici totiž máte přehledné menu v češtině, průvodce instalací a automatické ladění programů. Přehrávání a nahrávání na USB Přehrajte si svoje oblíbené filmy nebo seriály na velké obrazovce a bez otravných reklam. Stačí zapojit váš flash disk nebo externí disk s kapacitou až 1 TB do předního USB portu a kromě přehrávání fotek, videí nebo hudby můžete i nahrávat filmy či pořady z TV běžících klidně i na 2 kanálech současně na USB disk, přičemž třetí program můžete nadále sledovat. Pokud využijete funkci časovač, nahrávání se automaticky zapne i vypne. Všestranný ovladač Ovládejte váš televizor i set-top-box jedním ovladačem. Přiložený dálkový ovladač vám umožní snadno zeditovat programy, nastavit si vaše oblíbené i otevřít elektronického programového průvodce (EPG). Zároveň umožňuje naprogramování tlačítka z původního dálkového ovladače k TV a oba přístroje tak můžete ovládat pouze jedním ovladačem. Dva přístroje, jeden ovladač Kompaktní set-top-box EM190-S nabízí skvělé řešení, které můžete využít v případě, že nemáte místo na další přístroj a chcete využívat pouze jeden dálkový ovladač. Stačí jej umístit na zadní stěnu televizoru, vyvést externí IR čidlo, naprogramovat univerzální dálkový ovladač a v menu vypnout přední panel, aby nerušil za televizorem. Díky tomu si nikdo ani nevšimne, že máte zapojený set-top-box. Centrum zábavy Emos EM190-S není jen tak obyčejným set-top-boxem, ale i multimediálním centrem, které zabaví celou rodinu. Umožní vám naladit až 1000 televizních kanálů nebo rozhlasových stanic, přehrávat filmy a hudbu z USB disku nebo si prohlížet vaše fotografie s hudebním doprovodem. Pokud set-top-box budou používat i děti, můžete k vybraným stanicím nastavit heslo nebo využít rodičovský zámek pro zamezení používání přístroje.

689 Kč

LED žárovka – úspora energie, delší životnost Ušetřete nemalé finance za elektřinu díky úsporné LED žárovce Emos LED E27 v teple bílém světelném tónu a s paticí E27. LED žárovka s příkonem 6 W dokáže nahradit klasickou 40W žárovku, díky čemuž nabízí výrazně nižší spotřebu elektrické energie. Vedle vysoké svítivosti 470 lm zaujme žárovka i skvělou životností až 30 000 hodin svícení a 25 000 spínacími cykly, díky čemuž se perfektně hodí například do automatického osvětlení.

52 Kč

AV kabel SCART Redukční kabel s konektorem SCART na jedné straně a 3 konektory cinch (RCA) na straně druhé. Slouží k propojení zařízení, jako je například PC a televize. Směr signálu lze navíc snadno přepnout. Kabel nabízí délku 1,5 m, což postačí k připojení nepříliš vzdálených zařízení.

99 Kč

Izolační páska Elektroizolační páska pro běžné použití v rozvodech NN s širokým rozsahem teplot. Šířka: 15 mm Délka: 10 m Tloušťka: 0,13 mm Barva: černá

17 Kč

LED žárovka Emos Filament Candle Designová žárovka Filament Candle z portfolia české společnosti Emos, která je už řadu let synonymem nejen pro kvalitní svítidla, perfektně osvítí požadované místo, opravdu dlouho vydrží a navíc poskytne i vítanou úsporu díky LED technologii, která má mnohonásobně nižší spotřebu než tradiční osvětlení. Vynikající vlastnosti Žárovka nabízí příjemné neutrální bílé světlo, které se výborně hodí do každé místnosti, ve které oceníte dostatek světla při zachování klidné atmosféry. O barvě světla nejlépe vypovídá teplota 4000 K a svítivost dokládá světelný tok 250 lm. Pro představu však se svým příkonem 2,2 W dokáže plně nahradit klasickou 25W žárovku. Kvalitu pak v neposlední řadě dokládá i skvělá výdrž 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů.

69 Kč

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ1110 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 30W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost. Její životnost je až 30 tisíc hodin, takže nemusíte mít obavy, že ji budete měnit příliš často.

69 Kč