ok-top.cz

V kategorii Vzduchotechnika naleznete všechny potřebné produkty pro osvěžení vaší domácnosti. Ventilátory jsou jedním z nich. Ventilátory jsou vynikajícím řešením pro odvod vzduchu z místnosti a zajištění příjemného prostředí. Naše nabídka ventilátorů je široká a zahrnuje různé typy a velikosti. Můžete si vybrat ventilátor, který vyhovuje vašim potřebám, ať už je to malý stolní ventilátor, nebo velký sloupový ventilátor. Ventilátory jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné a trvanlivé. Díky tomu můžete být jisti, že váš ventilátor bude dlouho sloužit. Ventilátory jsou navíc snadno čistitelné a snadno se ovládají. Ventilátory jsou skvělou volbou pro zajištění příjemného prostředí v domácnosti. U nás si můžete vybrat z široké škály ventilátorů, včetně modelů Ardes AR5EA23 a Concept VS5140.

Nejnovější produkty

Sloupový ventilátor Concept VS5110

Režimy na míru Ventilátor má 3 provozní režimy. Normální režim chladí konstantě na nastavenou intenzitu. Přirozený režim mění rychlost proudění vzduchu a tím simuluje jemný vánek. Režim spánku běží v přirozeném režimu a úroveň proudění se každých 30 minut snižuje, abyste během spánku neprochladli. Rychlosti proudění vzduchu Sami si nastavíte, jak rychlé proudění vám bude vyhovovat. K dispozici jsou 3 rychlosti a pro lepší cirkulaci vzduchu můžete nastavit oscilaci v úhlu 65°. Funkce, které potěší Nastavení nemůže být jednodušší, jelikož každá funkce má své vlastní tlačítko a vše můžete nastavit i dálkovým ovladačem. Nastavíte si rychlost proudění vzduchu, provozní režim, časovač až na 7 hodin po hodinových krocích, nebo otáčení pro rovnoměrné proudění vzduchu. Moderní design Nemusíte se bát, že by se vám domů nehodil. Jeho design je tak neutrální, že zapadne do každé místnosti. Navíc nezabere skoro žádné místo, takže ho můžete umístit i do jakéhokoliv rohu.

1 579 Kč

Stolní ventilátor Vivax FT-30WPR

Stojanový ventilátor Vivax FS-30WPR Sháníte na léto kvalitní a silný ventilátor? Zkuste tenhle od firmy Vivax. Zatočí i se skutečným parnem. K tomu nezabere místo, skvěle zapadne do vašeho moderního interiéru a velmi stabilní. Také nabízí moderní ovládání včetně dálkového ovladače a pokročilé provozní režimy. Osvěží vás během veder a v zimě ho snadno uskladníte třeba do skříně. Příjemný vánek Ventilátor FS-30WPR má tři rychlosti, takže se přizpůsobí situaci. Jeho maximální rychlost vzduchu je 4,2 m/s, takže pomůže i na velké vedro. Během provozu je tichý (51,3 dB), takže snadno zapomenete, že vánek nevznikl z přirozených příčin. Naštěstí se můžete spolehnout na časovač, který ventilátor v noci vypne. Dostane se, kam je potřeba Díky praktické rukojeti a minimalistické a skladné konstrukci se ventilátor snadno přenáší. Přemístíte ho tak kamkoliv, kde potřebujete průvan. Přes den do obýváku, večer do ložnice. Navíc je vybaven oscilací a možností vertikálního naklopení až o 90 stupňů, takže snadno pokryje celou místnost. Snadná obsluha S dálkovým ovládáním snadno přizpůsobíte výkon ventilátoru třeba z postele nebo během úklidu. Vybrat si na něm můžete také jeden ze tří režimů, včetně režimu uzpůsobeného pro klidný spánek. Pro nastavení vám poslouží také přehledný jednoduchý LED displej přímo na přístroji.

1 399 Kč

Stolní ventilátor Vivax FT-10WPR

Stojanový ventilátor Vivax FT-10WPR Sháníte na léto kvalitní a silný ventilátor? Zkuste tenhle od firmy Vivax. Zatočí i se skutečným parnem. K tomu nezabere místo, skvěle zapadne do vašeho moderního interiéru a velmi stabilní. Také nabízí moderní ovládání včetně dálkového ovladače a pokročilé provozní režimy. Osvěží vás během veder a v zimě ho snadno uskladníte třeba do skříně. Příjemný vánek Ventilátor FT-10WPR má tři rychlosti, se kterými se přizpůsobí situaci. Jeho maximální rychlost vzduchu je potom 5,1 m/s, což zatočí i s velkým vedrem. Během provozu je tichý (57,9 dB), takže snadno zapomenete, že vánek nevznikl z přirozených příčin. Dostane se, kam je potřeba Díky praktické rukojeti a minimalistické a skladné konstrukci se ventilátor snadno přenáší. Přemístíte ho tak kamkoliv, kde potřebujete průvan. Přes den do obýváku, večer do ložnice. Navíc je vybaven oscilací a možností vertikálního naklopení až o 90 stupňů, takže snadno pokryje celou místnost.

959 Kč

Sloupový ventilátor Vivax TF-111LD

Sloupový ventilátor Vivax TF-111LD Sháníte na léto kvalitní ventilátor, který se bude hodit do vašeho moderního interiéru? Zkuste sloupový od firmy Vivax. Nezabere místo, skvěle zapadne a je mnohem stabilnější než ventilátor lopatkový. Navíc nabízí řadu nadstandardních funkcí, o jakých se může klasickému lopatkovému jen snít. Příjemný vánek Ventilátor TF-111LD nabízí tři rychlostní stupně a tři režimy provozu, takže se přizpůsobí situaci. Umí imitovat přírodní vítr a má klidový režim, který vás nebude rušit během spánku. Jeho maximální rychlost vzduchu je 5 m/. Během provozu je velmi tichý (59 dB), takže snadno zapomenete, že vánek nevznikl z přirozených příčin. Proto nabízí časovač nastavitelný až na 7,5 hodiny. Dostane se, kam je potřeba Díky praktické rukojeti a minimalistické a skladné konstrukci se ventilátor snadno přenáší. Přemístíte ho tak kamkoliv, kde potřebujete průvan. Přes den do obýváku, večer do ložnice. Navíc je vybaven oscilací, takže snadno pokryje celou místnost. A kromě ovládacího panelu s LED displejem můžete k jeho ovládání použít i dálkový ovladač.

2 099 Kč

Podlahový ventilátor Vivax TFB-105MP

Bezlopatkový ventilátor Vivax TFB-105MP Potřebujete se v parných dnech pořádně nadechnout? Dopřát si svěží vánek, i když se venku nepohne ani list?? Pak tu pro vás máme praktický ventilátor Vivax TFB-105MP se zabudovanou čističkou vzduchu a ionizátorem. Ten vzduch v místnosti ochladí, vyčistí i osvěží. Navíc díky kvalitnímu DC motoru poskytne vysoký výkon s malou spotřebou a je velmi tichý. Umožní vám v klidu pracovat i pohodlně relaxovat, jak bude potřeba. Svěží vzduch Základ je kvalitní filtrace. Ventilátor se o ni postará natřikrát. Hrubý filtr nepropustí částečky praxchu a nečistot a kvalitní HEPA filtr potom zachytí zvířecí chlupy i pyl. O čerstvost vzduchu se postará ionizátor, se kterým bude vzduch působit jako na procházce v přírodě. Jen bez otravných alergenů. Pro domácí pohodu Ani si nevšimnete, že pracuje. Tak tichý ventilátor je. Poskytuje několik režimů například pro klidný spánek nebo simulující přirozené foukání větru. Integrovaná oscilace zajistí rovnoměrné osvěžení po celé místnosti. Příjemným bonusem je funkce časovače. Nastavit ho můžete až na 12 hodin a potom klidně třeba usnout. Zaměřený na komfort Hned deset rychlostí, časovač nebo režim foukání snadno nastavíte pomocí praktického displeje nebo dálkové ho ovládání. Ventilátor také disponuje funkcí AI Smart, která chytře pracuje s rychlostí v závislosti na teplotě. Vaše oblíbené nastavení si potom ventilátor zapamatuje i po vypnutí, takže si dopřejete osvěžení jen stiskem jediného tlačítka.

4 879 Kč

Stojanový ventilátor Vivax FS-45MRT

Variabilní ventilátor Vivax FS-45MB Potřebujete v parných dnech alespoň trochu rozproudit vzduch? Dopřát si vánek, i když se venku nepohne ani list? Pak tu pro vás máme praktický ventilátor Vivax FS-45MB. Rozproudí vzduch ve vaší místnosti silou 60 W a umožní vám v klidu relaxovat. Jednoduché ovládání Ventilátor má široký rozsah točení a rozproudí tak vzduch v celé místnosti rovnoměrně. Vybrat si můžete hned z osmi stupňů výkonu, takže se již nemůže stát, že by větrák foukal málo, nebo naopak moc. Přepínat mezi stupni můžete snadno pomocí dálkového ovládání a displeje s automatickým vypnutím. Praktický časovač Příjemným bonusem je funkce časovače. Díky ní se nemusíte o zapnutý ventilátor příliš starat a nehrozí vám, že na něj při odchodu do práce zapomenete. Časovač můžete nastavit na osm hodin. Praktické to bude hlavně při usínání.

1 659 Kč

Stojanový ventilátor Vivax FS-40MB

Stojanový ventilátor Vivax FS-40MB Potřebujete v parných dnech alespoň trochu rozproudit vzduch? Dopřát si vánek, i když se venku nepohne ani list? Pak tu pro vás máme praktický stojanový ventilátor Vivax FS-40MB. Rozproudí vzduch ve vaší místnosti silou 55 W a umožní vám v klidu relaxovat. Jednoduché ovládání Ventilátor má široký rozsah točení a rozproudí tak vzduch v celé místnosti rovnoměrně. Vybrat si můžete ze tří stupňů výkonu, takže se již nemůže stát, že by větrák foukal málo, nebo naopak moc. Přepínat mezi stupni můžete snadno pomocí tlačítkového přepínače. Praktický časovač Příjemným bonusem je funkce časovače. Díky ní se nemusíte o zapnutý ventilátor příliš starat a nehrozí vám, že na něj při odchodu do práce zapomenete. Časovač zajistí, že se ventilátor po dvou hodinách sám vypne. Praktické to bude hlavně při usínání.

1 399 Kč

Stolní ventilátor ECG FT 40a

Stolní ventilátor ECG FT 40a Toužíte po letním osvěžení, ale nechcete si nechat vrčet u ucha nějaký otravný přístroj? Ft 40a vás překvapí svou tichostí. Tenhle ventilátor se díky širokým možnostem nastavení přizpůsobí vašim potřebám a přinese vám domů příjemný studený vánek. Kam to fouká Výhodou ventilátoru FT 40a je také variabilita jeho nastavení, se kterou můžete cílit osvěžující vánek. Ventilátor je nastavitelný ve výšce i úhlu kmitání a díky stabilní křížové základně bude stát vždy pevně na místě. Vánek i vichřice Ventilátor s průměrem celých 40 cm se dokáže roztočit ve třech rychlostech, takže se přizpůsobí vašim potřebám. Samozřejmostí je také ochranná mřížka a pojistka proti přehřátí.

599 Kč

Stolní ventilátor ECG FT 30a

Stolní ventilátor ECG FT 30a Toužíte po letním osvěžení, ale nechcete si nechat vrčet u ucha nějaký otravný přístroj? Ft 40a vás překvapí svou tichostí. Tenhle ventilátor se díky širokým možnostem nastavení přizpůsobí vašim potřebám a přinese vám domů příjemný studený vánek. Kam to fouká Výhodou ventilátoru FT 30a je také variabilita jeho nastavení, se kterou můžete cílit osvěžující vánek. Ventilátor je nastavitelný ve výšce i úhlu kmitání a díky stabilní křížové základně bude stát vždy pevně na místě. Vánek i vichřice Ventilátor s průměrem celých 30 cm se dokáže roztočit ve třech rychlostech, takže se přizpůsobí vašim potřebám. Samozřejmostí je také ochranná mřížka a pojistka proti přehřátí.

449 Kč

Stolní ventilátor ECG FT 23a

Stolní ventilátor ECG FT 23a Toužíte po letním osvěžení, ale nechcete si nechat vrčet u ucha nějaký otravný přístroj? Ft 40a vás překvapí svou tichostí. Tenhle ventilátor se díky širokým možnostem nastavení přizpůsobí vašim potřebám a přinese vám domů příjemný studený vánek. Kam to fouká Výhodou ventilátoru FT 23a je také variabilita jeho nastavení, se kterou můžete cílit osvěžující vánek. Ventilátor je nastavitelný ve výšce i úhlu kmitání a díky stabilní křížové základně bude stát vždy pevně na místě. Vánek i vichřice Ventilátor s průměrem celých 23 cm se dokáže roztočit ve dvou rychlostech, takže se přizpůsobí vašim potřebám. Samozřejmostí je také ochranná mřížka a pojistka proti přehřátí.

399 Kč

Stolní ventilátor ECG FT 15a

Stolní ventilátor ECG FT 15a Toužíte po letním osvěžení, ale nechcete si nechat vrčet u ucha nějaký otravný přístroj? Ft 40a vás překvapí svou tichostí. Tenhle ventilátor se díky širokým možnostem nastavení přizpůsobí vašim potřebám a přinese vám domů příjemný studený vánek. Kam to fouká Výhodou ventilátoru FT 15a je také variabilita jeho nastavení, se kterou můžete cílit osvěžující vánek. Ventilátor je nastavitelný ve výšce i úhlu kmitání a díky stabilní křížové základně bude stát vždy pevně na místě. Vánek i vichřice Ventilátor s průměrem celých 15 cm se dokáže roztočit ve dvou rychlostech, takže se přizpůsobí vašim potřebám. Samozřejmostí je také ochranná mřížka a pojistka proti přehřátí.

299 Kč

Stolní ventilátor Vivax FT-30WPR

Stojanový ventilátor Vivax FS-30WPR Sháníte na léto kvalitní a silný ventilátor? Zkuste tenhle od firmy Vivax. Zatočí i se skutečným parnem. K tomu nezabere místo, skvěle zapadne do vašeho moderního interiéru a velmi stabilní. Také nabízí moderní ovládání včetně dálkového ovladače a pokročilé provozní režimy. Osvěží vás během veder a v zimě ho snadno uskladníte třeba do skříně. Příjemný vánek Ventilátor FS-30WPR má tři rychlosti, takže se přizpůsobí situaci. Jeho maximální rychlost vzduchu je 4,2 m/s, takže pomůže i na velké vedro. Během provozu je tichý (51,3 dB), takže snadno zapomenete, že vánek nevznikl z přirozených příčin. Naštěstí se můžete spolehnout na časovač, který ventilátor v noci vypne. Dostane se, kam je potřeba Díky praktické rukojeti a minimalistické a skladné konstrukci se ventilátor snadno přenáší. Přemístíte ho tak kamkoliv, kde potřebujete průvan. Přes den do obýváku, večer do ložnice. Navíc je vybaven oscilací a možností vertikálního naklopení až o 90 stupňů, takže snadno pokryje celou místnost. Snadná obsluha S dálkovým ovládáním snadno přizpůsobíte výkon ventilátoru třeba z postele nebo během úklidu. Vybrat si na něm můžete také jeden ze tří režimů, včetně režimu uzpůsobeného pro klidný spánek. Pro nastavení vám poslouží také přehledný jednoduchý LED displej přímo na přístroji.

1 399 Kč

Ventilátor DOMO PFT 1040

Ventilátor DOMO PFT 1040 Přejete si se v létě ochránit před teplým vzduchem a vychutnat si své volné chvíle bez pocení? Tento ventilátor značky DOMO PFT 1040 vám to splní. Díky svému designu se hodí do všech místností ve vašem domě. Navíc vrtule jsou v šedém provedení a tak se nemusíte bát nechtěného zažloutnutí. Můžete si vybrat mezi 3 rychlostmi ventilace + funkce vypnutí Jemná mřížka Výrobce samozřejmě myslí i na vaší bezpečnost, a tak je přistroj vybaven jemnou mřížkou, která chrání lopatky a vás.

579 Kč

Stolní ventilátor Orava SF-13 Small

Skvělý pomocník Hledáte příjemné osvěžení v horkých letních měsících? Pokud ano, pak je stolní ventilátor Orava SF-13 Small jasná volba. Můžete ho umístit do obývacího pokoje, ložnice či kanceláře. Díky tomu, že je téměř nehlučný, vás nebude rušit ani při odpočinku či práci. 3 rychlosti oscilace nastavitelný sklon

549 Kč

Stolní ventilátor Clatronic VL 3601 BK

Stolní ventilátorClatronic VL 3601 Sháníte na léto ventilátor? Zkuste jednoduchý stolní od firmy Clatronic. Nezabere místo a můžete ho umístit na stůl nebo komodu, případně libovolně přenášet. Příjemný vánekVentilátor VL 3601 nabízí dva rychlostní stupně, takže se přizpůsobí situaci. Během provozu je velmi tichý, takže snadno zapomenete, že vánek nevznikl z přirozených příčin. Dostane se, kam je potřebaDíky praktické rukojeti a minimalistické a skladné konstrukci se ventilátor snadno přenáší. Přemístíte ho tak kamkoliv, kde potřebujete průvan. Přes den do obýváku, večer do ložnice. Navíc je vybaven vypínatelnou oscilací a možností nastavit sklon, takže snadno pokryje celou místnost.

379 Kč

Sloupový ventilátor Concept VS5130

Režimy na míru Ventilátor má 3 provozní režimy. Normální režim chladí konstantě na nastavenou intenzitu. Přirozený režim mění rychlost proudění vzduchu a tím simuluje jemný vánek. Režim spánku běží v přirozeném režimu a úroveň proudění se každých 30 minut snižuje, abyste během spánku neprochladli. Rychlosti proudění vzduchu Sami si nastavíte, jak rychlé proudění vám bude vyhovovat. K dispozici jsou 3 rychlosti a pro lepší cirkulaci vzduchu můžete nastavit oscilaci v úhlu 70° ± 5°. Funkce, které potěší Nastavení nemůže být jednodušší, jelikož každá funkce má své vlastní tlačítko a vše můžete nastavit i dálkovým ovladačem. Nastavíte si rychlost proudění vzduchu, provozní režim, časovač až na 15 hodin po hodinových krocích, nebo otáčení pro rovnoměrné proudění vzduchu. Moderní design Nemusíte se bát, že by se vám domů nehodil. Jeho design je tak neutrální, že zapadne do každé místnosti. Navíc nezabere skoro žádné místo, takže ho můžete umístit i do jakéhokoliv rohu.

1 759 Kč

Ventilátor sloupový, bílý VS5100

Elegantní pomocník 3 rychlosti proudění vzduchu (přirozený, noční a normální) LED displej Dálkové ovládání Rychlost proudění vzduchu: 190 m/min Cirkulace vzduchu: 26 m³/min Hlučnost min/max: 54/62 dB(A) Oscilační úhel: 60±5 ° Funkce nastavitelného časovače: 7 hod Elegantní a stylový design Rozměry: 92 x 30 x 30 cm Hmotnost: 3,8 kg

1 699 Kč

Stojanový ventilátor Concept VS5031

Stojanový ventilátor Concept VS5031 Osvěžení na míru Stojanový ventilátor Concept VS5031 vám umožní příjemné a rychlé osvěžení během horkých letních dní. Snadno ho umístíte do jakékoliv místnosti, díky dlouhému kabelu. Disponuje výkonným DC motorem, nastavitelnou výškou a sklopnou vrtulí pro přesné cílení proudu vzduchu. Rychlost proudění a oscilace Vrtule ventilátoru disponuje 5 lopatkami, které se postarají o spoustu svěžího vzduchu. můžete si vybrat z 12 rychlostí, které můžete jednoduše regulovat pomocí dálkového ovladače nebo digitálního panelu na těle ventilátoru. Nechybí ani funkce oscilace, která zahájí otáčení vrtule v horizontálním úhlu 85 ± 5 °, a vy tak docílíte rychlejší cirkulace vzduchu. Bezpečný provoz Ventilátor stojí na stabilní kruhové základně s protiskluzovými prvky, která zajišťuje maximální bezpečnost během provozu a zabraňuje nechtěnému převrhnutí. Vrtule je opatřena ochrannou mřížkou, takže nehrozí žádné nebezpečí zranění nebo nechtěného styku s vnějšími předměty. Výborná je i funkce časovače, kterou oceníte především během spánku. Jednoduše navolíte požadovaný čas, po jehož uplynutí se ventilátor automaticky vypne.

1 449 Kč

Podlahový ventilátor Nedis FNFL20CBK30

Podlahový ventilátor Nedis FNFL20CBK30 Bezdrátový ventilátor umožní jeho pohodlné přenášení podle situace, zejména v horkých letních dnech jej můžete přemísťovat podle toho, do jaké místnosti vám zrovna nejvíce svítí slunce a kde aktuálně potřebujete rozproudit vzduch. Kvalitní provedení, výborná stabilita, ale především bezkabelové provedení jsou hlavní přednosti ventilátoru. Kvalitní provedení Právě odolná kovová konstrukce slibuje dlouhou životnost ventilátoru. Díky svému černému designu skvěle zapadne do každého interiéru, kromě domácího použití se bude výborně hodit i do kanceláří, obchodů nebo do sportovních hal. Výkonný pomocník Hlava přístroje je sklopná, čímž lze jednoduše nasměrovat proud vzduchu tam, kde je to aktuálně nejvíce zapotřebí. Jeho průměr je 30 centimetrů a se svými 43 watty tak perfektně ochladí a rozproudí vzduch kolem vás. Rychlost si pak můžete jednoduše plynule regulovat. Chod na baterii Co však určítě nejvíce oceníte je to, že ventilátor nepotřebuje k provozu kabel, takže v jeho přenášení a umísťování vás nebude omezovat zásuvka. O chod se stará lithium-iontová baterie, která vydrží běžet v minimálním režimu až 10 hodin. O stavu baterie vás pak bude informovat indikátor.

2 631 Kč

Concept VS-5023

Stojanový ventilátor Concept VS-5023 Stojanový ventilátor Concept VS-5023 vás v teplých měsících příjemně osvěží. Díky stojanu si ho můžete postavit kamkoliv budete chtít a jelikož má nízkou hladinu hluku, tak ho nebudete brát jako rušivý element. Navíc se vám kompletně přizpůsobí. úprava výšky (102-118 cm) 3 rychlosti oscilace nastavitelný sklon naklápěcí hlava

799 Kč

SOVIO Stolní ventilátor FT-30MC

Skvělý pomocník Hledáte příjemné osvěžení v horkých letních měsících? Pokud ano, pak je ventilátor SOVIO FT-30MC ta nejlepší volba. Můžete ho umístit do obývacího pokoje, ložnice či kanceláře. Díky tomu, že je téměř nehlučný, vás nebude rušit ani při odpočinku či práci. průměr lopatek 30 cm 3 rychlosti oscilace nastavitelný úhel náklonu 4 hliníkové lopatky

699 Kč

Stojanový ventilátor Eldonex ESF-8010-BK

Stojanový ventilátor Eldonex ESF-8010-BK Příjemné ochlazení Stojanový ventilátor Eldonex ESF-8010-BK o průměru 45 cm zajišťuje příjemné osvěžení v horkých letních dnech. Zvolit si můžete ze tří rychlostních stupňů. Výkonný a tichý 50 W motor, se stará o to, aby vás nerušilo nepříjemné hlasité hučení. Ventilátor je vybaven bezpečnostní ochrannou mřížkou. Snadné ovládání Ventilátor umožňuje pohodlné ovládání s pomocí několika tlačítek na noze přistroje. S jejich pomocí si můžete vybrat ze 3 rychlostí proudění, 3 režimů, nebo třeba nastavit časovač.

1 589 Kč