ok-top.cz

Vestavné vinotéky jsou skvělou volbou pro všechny milovníky vína. Jsou navrženy tak, aby se dokonale vešly do každého interiéru a poskytly dostatek prostoru pro skladování vína. Vestavné vinotéky jsou vybaveny moderními technologiemi, které udržují teplotu a vlhkost na optimální úrovni pro skladování vína. Díky tomu můžete uchovávat víno v dokonalé kvalitě po dlouhou dobu. Vestavné vinotéky jsou také vybaveny moderními funkcemi jako je LED osvětlení, které umožňuje vidět víno uvnitř, a také úsporné funkce, které pomáhají ušetřit energii. Vestavné vinotéky jsou také vybaveny bezpečnostními prvky, které zabraňují nežádoucímu poškození vína. Kromě toho je vybaveny také kvalitním filtračním systémem, který zabraňuje vniknutí nečistot do vína. Vestavné vinotéky jsou tedy ideální volbou pro všechny, kteří chtějí uchovávat víno v dokonalém stavu.

Nejnovější produkty

Vestavná vinotéka Guzzanti GZ 50B

Vestavná vinotéka GZ 50B Rádi si dopřejete skleničku dobrého vína a přemýšlíte, kde nejlépe uskladnit koupené lahve? Skvělé řešení poskytne vestavná vinotéka GZ 50B. Disponuje celkovým objemem 85 litrů a nabízí možnost uskladnění pro 28 lahví vína. Vnitřní prostor je rozdělen do 6 dřevěných polic a dvou na sobě nezávislých teplotních zón: horní zóna pro bílá vína od 5 do 12 °C dolní zóna pro červená vína od 12 do 20 °C Snadnou manipulaci vám zajistí prosklená dvířka, která jsou vyrobena z temperovaného tvrzeného skla a madlo z nerezové oceli. Pro dobrou orientaci ve vnitřním uspořádání využijete modré LED osvětlení.

14 389 Kč

Vestavná vinotéka Amica WBA 4060 DB, A

Vinotéka Amica WBA 4060 DB Vinotéka Amica WBA 4060 DB přijde vhod všem milovníkům vína. Tento spotřebič se pyšní objemem 90 litrů, který vám přináší dostatek prostoru pro až 40 lahví vína. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí 4 dřevěných polic. Snadná instalace dveří na pravé či levé otevírání. Dokonalý přehled LED osvětlení parádně osvětlí vnitřní prostor vinotéky, díky čemuž budete mít vždy přehled o uložených láhvích. Díky velmi nízké hlučnosti – pouhých 39 dB vás nebude vinotéka ničím rušit. Hlavní vlastnosti Energetická třída G Pro 40 lahví vína 4 dřevěné police Přehledný elektronický displej Vnitřní LED osvětlení Alarm otevřených dveří Hlučnost 39 dB

15 359 Kč

Vestavná vinotéka Amica WBB 4661 ADB

Vinotéka Amica WBB 4661 ADB Vynikající vinotéka od společnosti Amica se postará o vaše vína, kterým dopřeje maximální komfort i ty nejlepší podmínky pro uskladnění. Navíc můžete pohodlně regulovat teplotu a to ve dvou různých zónách jinou pro bílé a jinou pro červené víno. Teleskopické dřevěné police eliminují vibrace, ventilátory se starají o optimální vlhkost a šetrné LED světlo podtrhne celkový dojem Dvě zóny Vinotéka je rozdělena do dvou samostatně regulovatelných zón, které jsou schopny nabídnout teplotu v rozmezí +5 až +20 °C. Využijete ji tak nejen na jeden druh vín, ale můžete půlku přizpůsobit bílým vínům a tu druhou vínům červeným. Ideální podmínky Ideální podmínky netvoří pouze teplota a tak Amica nabízí díky ventilátorům i optimální vlhkost, již lze navíc neustále sledovat. Víno tak nebude oxidovat, vypařovat se a nebude schnout korek. I etikety vydrží násobně delší dobu v perfektním stavu. Šetrné osvětlení Speciálně ztmavené sklo poté zabraňuje přístupu zbytečně velkého množství světla, které jinak nevítaně mění chuť i vůni vína. I použité LED osvětlení je k vínu maximálně šetrné a navíc samozřejmě vylepší orientaci mezi uskladněnými víny. Dřevené police Vinotéka pro uskladnění lahví využívá elegantní dřevěné police s teleskopickým výsuvem, které zlepšují prezentaci i přístup k vínům a zároveň účinně eliminují nežádoucí vibrace, které by mohly být pro víno škodlivé. Elegantní design Na závěr nelze zapomenout ani na design přístroje, neb vinotéka bude jistě poutat pozornost nejedené návštěvy. Naštěstí v tomto případě díky své elegantní konstrukci, vzbudí jen obdiv a přinejhorším závist. Velikou výhodou pro vás je také možnost instalace dveří na pravé i levé straně.

15 989 Kč

Vestavná vinotéka Amica WBA 2455 DB, A

Vinotéka Amica WBA 2455 DB Vinotéka Amica WBA 2455 DB přijde vhod všem milovníkům vína. Tento spotřebič se pyšní objemem 63 litrů, který vám přináší dostatek prostoru pro až 24 lahví vína. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí 3 dřevěných polic. Snadná instalace dveří na pravé či levé otevírání. Dokonalý přehled LED osvětlení parádně osvětlí vnitřní prostor vinotéky, díky čemuž budete mít vždy přehled o uložených láhvích. Díky velmi nízké hlučnosti – pouhých 39 dB vás nebude vinotéka ničím rušit. Hlavní vlastnosti Energetická třída G Pro 24 lahví vína 3 dřevěné police Přehledný elektronický displej Anti-UV ochranné sklo ve dveřích Vnitřní LED osvětlení Alarm otevřených dveří Alarm zvýšené teploty Hlučnost 39 dB

13 939 Kč