ok-top.cz

Vitríny jsou skvělou volbou pro uchování potravin a nápojů. V naší kategorii vitrín najdete širokou škálu produktů, které jsou vysoce kvalitní a spolehlivé. U nás můžete vybírat z různých velikostí a typů vitrín, které vám pomohou udržet potraviny a nápoje čerstvé a chutné. Všechny naše vitríny jsou vybaveny moderními technologiemi, které umožňují regulovat teplotu a vlhkost, aby se potraviny a nápoje uchovávaly v optimálních podmínkách. Vitríny jsou také vybaveny energeticky úspornými funkcemi, které vám pomohou ušetřit peníze. Naše vitríny jsou navrženy tak, aby se vešly do každého prostoru a byly snadno čistitelné. Takže ať už hledáte chladící vitrínu Guzzanti GZ 117A nebo chladící vitrínu Guzzanti GZ 256, můžete si být jisti, že najdete tu správnou pro vaše potřeby.

Nejnovější produkty

Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící,85l

Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící, 80l Chladící vitrína Guzzanti GZ85 je ideálním pomocníkem pro chlazení vašich oblíbených nápojů na optimální servírovací hodnotu. Její celková kapacita je 80 l, což s ní dělá velice kompaktní zařízení, které se skvěle hodí do kanceláří a hotelových pokojů. Přizpůsobí se vašim požadavkům Vitrína obsahuje celkem tři drátěné police, které vám umožní organizaci vnitřního prostoru dle vašich preferencí. Dále je možné měnit směr otevírání dvířek podle prostorových dispozicí daného místa. LED osvětlení O chlazení se stará kompresor s eko chladivem R 600a bez CFC, který zajistí správnou teplotu pro veškerý obsah chladící vitríny Guzzanti GZ85. Vnitřek je také vybaven LED osvětlením, které poskytuje dobrý přehled a snadnou orientaci. Tichá & Temperované sklo Regulace teploty je zajištěna pomocí nastavitelného termostatu s rozsahem chlazení už od 3 °C a celé zařízení disponuje tichým chodem o hodnotě 42 dB, kterém vás nebudou vyrušovat. Speciální temperované sklo je ideální při uchovávání vín, která účinně ochrání před rychlým zráním.

5 999 Kč

Chladící Vitrína Guzzanti GZ 117B

Chladící Vitrína Guzzanti GZ 117B Chladící vitrína disponuje objemem 117 litrů, který vám zajistí velký prostor pro nápoje. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí 4 polohovatelných polic, které si můžte nastavit dle svých potřeb. Rychlý přehled o obsahu vitríny zajišťují prosklené dveře s temperovaným sklem. Osvětlení vnitřního prostoru Osvětlení vnitřního prostoru chladící vitríny Guzzanti GZ 117B vám poskytuje přehled o uložených láhvích. Nastavení provedete jednoduše pomocí digitálního displeje. Hlavní vlastnosti Energetická třída E Objem 117 l 4x polohovatelné police Chlazení kompresorem a eko chladivem R 600a bez CFC Nastavitelný termostat s rozsahem chlazení od 3°C Vnitřní osvětlení Nízká hlučnost, pouhých 42 dB

7 789 Kč

Chladící vitrína Guzzanti GZ 117A

Moderní chladící vitrína Hledáte netradiční a technologicky vyspělý chladící spotřebič? Zařizujete chatu, kancelář či hotelový pokoj a potřebujete chladící zařízení, které bude maximálně efektivní a rozměrově kompaktní? Pak se seznamte s moderní chladící vitrínou Guzzanti GZ 117A. Nastavitelný termostat s rozsahem chlazení už od 3°C. O chlad se postará kompresor a eko chladivo. Super vlastnosti Uvnitř vitríny jsou 4 drátěné police, které jsou navíc polohovatelné. Praktická nerezová rukojeť doplňuje bílý vzhled chladničky. S nízkou hlučností pouhých 42 dB vás nebude rušit a bude pouze dělat svou práci. K ještě většímu přehledu, co ve vitríně máte, vám poslouží vnitřní osvětlení.

8 999 Kč

Chladící vitrína Guzzanti GZ 338

Ventilované chlazení Vynikající chlazení je pro kvalitní skladování potravin životně důležité. Vybavte svou domácnost či podnik vitrínou, která zaujme nejen svým designem, ale hlavně užitečností. Chladící vitrína Guzzanti GZ 338 s velkou vnitřní kapacitou a velmi tichým chodem se stane vašim každodenním společníkem na cestě k čerstvým potravinám. Vnitřní kapacita vitríny Guzzanti GZ 338 je skutečně impozantní. Díky svým 338 litrům objemu a čtyřem polohovatelným policím pojme i velké dorty a zákusky. Restauratéři jistě ocení také automatické odtávání a ventilované chlazení, které zajistí, aby se vitrína nezamlžovala. Lákat zákazníky na vystavené zboží tak nikdy nebylo jednodušší. Vnitřní osvětlení Chladící termostat vitríny Guzzanti GZ 338 nastavíte v rozmezí od -1 do +10 stupňů Celsia. Pomocí integrovaného zámku zajistíte dveře vitríny před nenechavýma rukama. V kombinaci se systémem chlazení, který perfektně pracuje i při okolních teplotách nad 32 stupni Celsia, se nemusíte strachovat vitrínu použít i na letní zahrádce. Vitríně nechybí vnitřní osvětlení, díky kterému se nápoje či potraviny prezentují sami.

17 499 Kč