ok-top.cz

V kategorii Vůně do bytu najdete produkty, které vám pomohou vytvořit příjemnou atmosféru v domácnosti. Vyberte si z široké nabídky svíček, aromalamp, difuzérů a dalších produktů, které vám pomohou vytvářet příjemnou vůni v místnosti. Můžete si vybrat z široké škály vůní, od sladkých až po exotické. Užívejte si příjemnou vůni, kterou vám produkty z této kategorie přinesou. Vybírejte z produktů, jako je svíčka Yankee candle Tropická džungle, 104g nebo rozpustný vosk do aromalampy WoodWick Citronová tráva a lilie. Tyto produkty vám pomohou vytvořit relaxační atmosféru, kterou si můžete užívat ve svém domově. Vůně do bytu jsou skvělou volbou pro ty, kteří touží po příjemném prostředí plném pohodlí a komfortu.

Nejnovější produkty

Vonné tyčinky Bolsius Levandule, 45ml

Vonné tyčinky Bolsius Levandule, 45ml Elegantní vonné tyčinky Bolsius se stanou oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Mají příjemnou vůni levandule, která krásně provoní váš domov. Vůně se začne uvolňovat po vložení tyčinek do difuzéru. Intenzitu vůně si můžete nastavit počtem tyčinek v difuzéru. Vonný difuzér je vhodný i jako dárek pro vaše blízké. Objem 45ml.

199 Kč

Vonné tyčinky Bolsius Rio de Janeiro, 100ml

Vonné tyčinky Bolsius Rio de Janeiro, 100ml Elegantní vonné tyčinky Bolsius se stanou oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Mají příjemnou vůni pláže v Rio de Janeiru, která krásně provoní váš domov. Vůně se začne uvolňovat po vložení tyčinek do difuzéru. Intenzitu vůně si můžete nastavit počtem tyčinek v difuzéru. Vonný difuzér je vhodný i jako dárek pro vaše blízké. Objem 100ml.

329 Kč

Aromalampa Toro, keramika, 8cm, mix barev

Aromalampa Toro, keramika, 8cm, mix barev Elegantní aromalampa Toro se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Je velikostně přizpůsobena na čajovou svíčku, která se vkládá do spodní části. Vrchní kalíšek aromalampy se plní vodou, do které se poté nakape vonný olej či vosk, který vám krásně provoní domácnost. Aromalampa je vyrobená z kvalitního keramického materiálu v různém barevném provedení. Je vhodná k aromaterapii nebo jen jako dekorace. Rozměry 8x8cm.

69 Kč

Aromalampa Toro, keramika, 10×11,4cm, mix barev

Aromalampa Toro, keramika, 10×11,4cm, mix barev Elegantní aromalampa Toro se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Je velikostně přizpůsobena na čajovou svíčku, která se vkládá do spodní části. Vrchní kalíšek aromalampy se plní vodou, do které se poté nakape vonný olej či vosk, který vám krásně provoní domácnost. Aromalampa je vyrobená z kvalitního keramického materiálu v různém barevném provedení. Je vhodná k aromaterapii nebo jen jako dekorace. Rozměry 10×11,4cm.

69 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Cupcake, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Cupcake, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytě růžovou barvu s vůní cupcake, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

139 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Limetka, 70g

Vonná svíčka ve skle Provence Limetka, 70g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle zelenou barvu s vůní limetky, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 18-24 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9×5,5cm. Hmotnost 70g.

69 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Levandule, 70g

Vonná svíčka ve skle Provence Levandule, 70g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytou fialovou barvu s vůní levandule, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 18-24 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky ve stejném dekoru a vůni. Rozměry 9×5,5cm. Hmotnost 70g.

59 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Mango, 70g

Vonná svíčka ve skle Provence Mango, 70g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle oranžovou barvu s vůní manga, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 18-24 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůni. Rozměry 9×5,5cm. Hmotnost 70g.

69 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Vanilka, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Vanilka, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle žlutou barvu s vůní vanilky, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůni. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

199 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Tequila sunrise, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Tequila sunrise, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytě oranžovou barvu s vůní tequily sunrise, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

199 Kč

Vonné tyčinky Bolsius Jablko skořice, 45ml

Vonné tyčinky Bolsius Jablko skořice, 45ml Elegantní vonné tyčinky Bolsius se stanou oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Mají příjemnou vůni jablka se skořicí, která krásně provoní váš domov. Vůně se začne uvolňovat po vložení tyčinek do difuzéru. Intenzitu vůně si můžete nastavit počtem tyčinek v difuzéru. Vonný difuzér je vhodný i jako dárek pro vaše blízké. Objem 45ml.

199 Kč

Vonné tyčinky Bolsius Vanilka, 45ml

Vonné tyčinky Bolsius Vanilka, 45ml Elegantní vonné tyčinky Bolsius se stanou oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Mají příjemnou vůni vanilky, která krásně provoní váš domov. Vůně se začne uvolňovat po vložení tyčinek do difuzéru. Intenzitu vůně si můžete nastavit počtem tyčinek v difuzéru. Vonný difuzér je vhodný i jako dárek pro vaše blízké. Objem 45ml.

149 Kč
-10%

Vonná svíčka ve skle Provence Pina colada, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Pina colada, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle béžovou barvu s vůní pina colady, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

179 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Tropické květy, 140g

Vonná svíčka ve skle Provence Tropické květy, 140g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle růžovou barvu s vůní tropických květů, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 33-35 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9x8cm. Hmotnost 140g.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Limetka, 140g

Vonná svíčka ve skle Provence Limetka, 140g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle zelenou barvu s vůní limetky, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 33-35 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9x8cm. Hmotnost 140g.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Jablko a skořice, 140g

Vonná svíčka ve skle Provence Jablko a skořice, 140g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou tmavě červenou barvu s vůní jablka a skořice, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 30-35 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9x8cm. Hmotnost 140g.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Vanilka, 140g

Vonná svíčka ve skle Provence Vanilka, 140g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle žlutou barvu s vůní vanilky, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 33-35 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9x8cm. Hmotnost 140g.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Vanilka, 70g

Vonná svíčka ve skle Provence Vanilka, 70g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle žlutou barvu s vůní vanilky, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 18-24 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůni. Rozměry 9×5,5cm. Hmotnost 70g.

69 Kč

Yankee Candle sada mini svíček, Snow globe wonderland 4, 6 ks

Dárková sada Yankee Candle Svíčky, vosky i všechny další vůně od společnosti Yankee Candle se pomalu ale jistě staly součástí našich domácností a symbolem čistého a provoněného domova. Široký výběr mezi jemnými vůněmi i odvážnými kontrasty doplňují stále a nové a nové varianty a kdo by nechtěl ucítit jejich další vůni? Obzvlášť když víte, že se můžete těšit pouze na kvalitní přísady poskytující čisté aroma, které vyplní celou místnost, bavlněný knot z přírodních vláken a také dlouhou dobu hoření – přepychových 8 hodin. Kolekce Kolekce Snow Globe Wonderland se soustředí zejména na zpestření zimních dní, kterým pomůže vdechnout tu pravou atmosféru i když za okny zrovna nesněží a je spíše sychravo. Vychutnáte si například aroma živých stromů doplněných nádechem citrusů či mechu, vanilku s kouřovými podtóny zabalenou do kašmíru nebo vůně domácích sušenek, máty nebo cedrového dřeva. Svíčky Dárkový set obsahuje těchto šest 37g svíček: BÍLÝ SMRK & GRAPEFRUIT – šťavnatý grapefruit a smrk zasazený do aroma vanilky a pižma STŘÍBRNÁ SAGE & PINE – šalvěj a borovice a hřejivé tóny kůže, ambry a mechu SMOKED VANILLA & CASHMERE – vanilkové aroma s lákavými kouřovými tóny, zabalené do kašmíru a ambry SNOWFLAKE KISSES – směs pudrových tónů s nádechem fialky, růže a pižma MÁTOVÉ KLÍČKY – vůně domácích mátových sušenek SNOW GLOBE WONDERLAND – chladivé tóny máty, eukalyptu a aroma cedrového dřeva

499 Kč

Yankee Candle sada mini svíček,kolekce Sakura, 3 ks

Dárková sada Yankee Candle Svíčky, vosky i všechny další vůně od společnosti Yankee Candle se pomalu ale jistě staly součástí našich domácností a symbolem čistého a provoněného domova. Široký výběr mezi jemnými vůněmi i odvážnými kontrasty doplňují stále a nové a nové varianty a kdo by nechtěl ucítit jejich další vůni? Obzvlášť když víte, že se můžete těšit pouze na kvalitní přísady poskytující čisté aroma, které vyplní celou místnost, bavlněný knot z přírodních vláken a také dlouhou dobu hoření – přepychových 10 hodin. Kolekce Dárková kolekce je krásně zabalená a udělá radost každému, kdo jí bude obdarován. Nachází se v ní trojice krásně vonících svíček, které vás vezmou na procházku tropickým ostrovem, při které vaše smysly ucítí postupně tóny oceánu, písku a naplaveného dřeva, cedrový les za deště nebo palmy, citrusy a divoké kvítí. Svíčky Dárkový set obsahuje tuto trojici 37g svíček: Jantar a santalové dřevo (santalové dřevo, ambra) Wild Orchid (divoká orchidej) Bayside Cedar (pobřežní cedr)

249 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Jablečný závin, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Jablečný závin, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle hnědou barvu s vůní jablečného závinu, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

199 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Třešeň, 140g

Vonná svíčka ve skle Provence Třešeň, 140g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytě červenou barvu s vůní třešně, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 33-35 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9x8cm. Hmotnost 140g.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Levandule, 140g

Vonná svíčka ve skle Provence Levandule, 140g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytou fialovou barvu s vůní levandule, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 33-35 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky ve stejném designu a vůní. Rozměry 9x8cm. Hmotnost 140g.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Jahoda a meloun, 140g

Vonná svíčka ve skle Provence Jahoda a meloun, 140g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytě červenou barvu s vůní jahody a melounu, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 33-35 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9x8cm. Hmotnost 140g.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Jahoda a meloun, 70g

Vonná svíčka ve skle Provence Jahoda a meloun, 70g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytou červenou barvu s vůní jahody a melounu, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 18-24 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůni. Rozměry 9×5,5cm. Hmotnost 70g.

69 Kč

Vonné tyčinky Bolsius Oud wood, 45ml

Vonné tyčinky Bolsius Oud wood, 45ml Elegantní vonné tyčinky Bolsius se stanou oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Mají příjemnou vůni vzácného agarového dřeva, která krásně provoní váš domov. Vůně se začne uvolňovat po vložení tyčinek do difuzéru. Intenzitu vůně si můžete nastavit počtem tyčinek v difuzéru. Vonný difuzér je vhodný i jako dárek pro vaše blízké. Objem 45ml.

199 Kč

Vonná svíčka ve skle Bolsius Zelený čaj, 13hodin

Vonná svíčka ve skle Bolsius Zelený čaj, 13hodin Elegantní vonná svíčka Bolsius se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle zelenou barvu s vůní zeleného čaje, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 11-13 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Průměr sklenice 8 cm. Výška 5 cm.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Bolsius Magnolie, 13hodin

Vonná svíčka ve skle Bolsius Magnolie, 13hodin Elegantní vonná svíčka Bolsius se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle růžovou barvu s vůní magnolie, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 11-13 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Průměr sklenice 8 cm. Výška 5 cm.

89 Kč
-10%

Vonná svíčka ve skle Provence Cuba libre, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Cuba libre, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle hnědou barvu s vůní cuba libre, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

125 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Mango, 140g

Vonná svíčka ve skle Provence Mango, 140g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle oranžovou barvu s vůní manga, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 33-35 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9x8cm. Hmotnost 140g.

89 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Mango, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Mango, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou oranžovou barvu s vůní manga, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůni. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

199 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Tropické květy, 70g

Vonná svíčka ve skle Provence Tropické květy, 70g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou světle růžovou barvu s vůní tropických květů, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 18-24 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9×5,5cm. Hmotnost 70g.

69 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Jablko a skořice, 70g

Vonná svíčka ve skle Provence Jablka a skořice, 70g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou tmavě červenou barvu s vůní jablka a skořice, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 18-24 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůni. Rozměry 9×5,5cm. Hmotnost 70g.

69 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Třešeň, 70g

Vonná svíčka ve skle Provence Třešeň, 70g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytou červenou barvu s vůní třešně, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 18-24 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůní. Rozměry 9×5,5cm. Hmotnost 70g.

69 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Levandule, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Levandule, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytou fialovou barvu s vůní levandule, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky ve stejném dekoru a vůni. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

199 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Jahoda a meloun, 510g

Vonná svíčka ve skle Provence Jahoda a meloun, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou sytou červenou barvu s vůní jahody a melounu, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůni. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

199 Kč

Svíčka Yankee candle Dokonalý stromek, 12ks

Svíčky Yankee Candle Dokonalý stromek Počátky společnosti Yankee Candle se dají datovat do roku 1969, kdy malý šestnáctiletý chlapec z Massachusetts přemýšlel, co by dal mamince k Vánocům. Rozhodl se proto vyrobit jí svíčku z vlastních voskovek, a tehdy to všechno začalo. V roce 2019 pak tato značka oslavila 50. výročí a její svíčky dělají radost lidem po celém světě. Krásně provoněný domov Svíčky Yankee Candle jsou známé svoji jedinečnou vůní, která nádherně provoní celý pokoj. Vyrobeny jsou z kvalitních surovin s rovnoměrně provoněným parafínem. Příjemnou vůni si pak můžete užívat až 6 hodin. Díky kalíšku z čirého plastu barevný vosk prosvítá a jeho barva krásně doplní každý interiér. Tak se nechejte unášet jedinečnou vůní při chvilkách odpočinku a dopřejte si novou úroveň relaxace.

539 Kč

Svíčka WoodWick Medový tabák, 275g

Svíčka WoodWick Medový tabák Společnost WoodWick přišla na trh v roce 2006 a od té doby dělá radost vůní svých produktů, ale také jejich jedinečným designem nejen ženám, ale i mužům. Typické pro svíčky WoodWick je jejich umístění ve skle, ale také dřevěný knot, jehož hlavní charakteristikou je praskání, které vytvoří příjemnou a speciální atmosféru. Úžasná vůně Svíčku WoodWick tvoří směs prémiového parafínu a sójového vosku doplněného o nádherné vůně, které příjemně provoní daný prostor. Svíčka vás zaujme hned na první pohled, nejprve svým elegantním skleněným provedením s dřevěným víčkem, které je pro tuto značku typické, stejně jako patentovaný dřevěný knot, který při hoření vydává uklidňující praskající zvuk. Tuto svíčku se doporučuje nechat rozpustit vždy až do kraje, vznikne tak voskové jezírko a vonné esence se i díky otevřenému tvaru svíčky budou nádherně uvolňovat do místnosti. Specifikace: Charakter vůně: kořeněná s ovocem

419 Kč

Svíčka WoodWick Kapradina, 275g

Svíčka WoodWick Kapradina Společnost WoodWick přišla na trh v roce 2006 a od té doby dělá radost vůní svých produktů, ale také jejich jedinečným designem nejen ženám, ale i mužům. Typické pro svíčky WoodWick je jejich umístění ve skle, ale také dřevěný knot, jehož hlavní charakteristikou je praskání, které vytvoří příjemnou a speciální atmosféru. Úžasná vůně Svíčku WoodWick tvoří směs prémiového parafínu a sójového vosku doplněného o nádherné vůně, které příjemně provoní daný prostor. Svíčka vás zaujme hned na první pohled, nejprve svým elegantním skleněným provedením s dřevěným víčkem, které je pro tuto značku typické, stejně jako patentovaný dřevěný knot, který při hoření vydává uklidňující praskající zvuk. Tuto svíčku se doporučuje nechat rozpustit vždy až do kraje, vznikne tak voskové jezírko a vonné esence se i díky otevřenému tvaru svíčky budou nádherně uvolňovat do místnosti. Specifikace: Charakter vůně: květinová, svěží, dřevitá, bylinková

349 Kč

Ultrazvukový difuzér s vestavěnou lampou

Aroma difuzér Winner Group Zajistěte si maximálně příjemný vzduch v ložnici, obývacím pokoji nebo kanceláři s ultrazvukovým difuzérem Winner Group s aroma funkcí, který pomocí vodní mlhy pomáhá zlepšit hydrataci v místnosti a příznivě tak působí na vaše zdraví. Díky ultrazvukové technologii nabízí difuzér velice tichý chod, který ve spojení s LED lampou s výběrem ze sedmi barev podsvícení zajišťuje příjemný a ničím nerušený odpočinek nebo práci. Vylepší kvalitu vzduchu Aroma difuzér se stane ideální volbou do místností se suchým vzduchem, jako jsou kanceláře, ložnice, obývací či dětské pokoje. Suchý vzduch totiž zejména v topné sezóně přispívá k podráždění dýchacích cest a očí, proto je dobré pořídit si difuzér, který pomůže obnovit vhodnou vlhkost pomocí vodní mlhy. V případě přidání silic navíc bude pozitivně působit na organismus a nervový systém. Provoňte svoji domácnost Vytvořte si doma příjemné podmínky pro relaxaci přidáním pár kapek esenciálního oleje do vody, který příjemně provoní celou místnost. Podle vašich preferencí můžete zvolit aromatický, stimulující, relaxační nebo uklidňující olej. *Olej není součástí balení Elegantní design Difuzér Winner Group zaujme velice stylovým provedením v dřevěném dekoru, díky čemuž se stane působivým doplňkem obývacího pokoje, ložnice i vaší kanceláře. Na stylu mu ještě dodává LED lampa se sedmi harmonicky se měnícími barvami. Mimořádně tichý chod Díky ultrazvukové technologii zaujme difuzér mimořádně tichým chodem, díky kterému vás nebude rušit při odpočinku ani práci. Ať už jej tedy budete používat v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji, nebude vás difuzér rušit obtěžujícím hlukem.

599 Kč

Svíčka Yankee candle Vanilka s limetkou, 104g

Svíčka Yankee Candle Vanilka s limetkou Počátky společnosti Yankee Candle se dají datovat do roku 1969, kdy malý šestnáctiletý chlapec z Massachusetts přemýšlel, co by dal mamince k Vánocům. Rozhodl se proto vyrobit jí svíčku z vlastních voskovek, a tehdy to všechno začalo. V roce 2019 pak tato značka oslavila 50. výročí a její svíčky dělají radost lidem po celém světě. Krásně provoněný domov Svíčky Yankee Candle jsou známé svoji jedinečnou vůní, která nádherně provoní celý pokoj. Vyrobeny jsou z kvalitních surovin, včetně přírodních vonných výtažků a rovnoměrně provoněného parafínu. Příjemnou vůni si pak můžete užívat až 30 hodin. Elegantní skleněné provedení navíc dokonale a jemně doplní každý prostor. Tak se nechejte unášet jedinečnou vůní při chvilkách odpočinku a dopřejte si novou úroveň relaxace. Specifikace: Charakter vůně: sladká a kořeněná Hlava: mauricijská limetka, citrónová kůra Srdce: cukr, kakao Základ: vanilka, bobule tonky

159 Kč

Svíčka Yankee candle Pivoňka, 12ks

Svíčky Yankee Candle Pivoňka Počátky společnosti Yankee Candle se dají datovat do roku 1969, kdy malý šestnáctiletý chlapec z Massachusetts přemýšlel, co by dal mamince k Vánocům. Rozhodl se proto vyrobit jí svíčku z vlastních voskovek, a tehdy to všechno začalo. V roce 2019 pak tato značka oslavila 50. výročí a její svíčky dělají radost lidem po celém světě. Krásně provoněný domov Svíčky Yankee Candle jsou známé svoji jedinečnou vůní, která nádherně provoní celý pokoj. Vyrobeny jsou z kvalitních surovin s rovnoměrně provoněným parafínem. Příjemnou vůni si pak můžete užívat až 6 hodin. Díky kalíšku z čirého plastu barevný vosk prosvítá a jeho barva krásně doplní každý interiér. Tak se nechejte unášet jedinečnou vůní při chvilkách odpočinku a dopřejte si novou úroveň relaxace. Specifikace: Charakter vůně: květinová

199 Kč

Svíčka Yankee candle Moštárna, 12ks

Svíčky Yankee Candle Moštárna Počátky společnosti Yankee Candle se dají datovat do roku 1969, kdy malý šestnáctiletý chlapec z Massachusetts přemýšlel, co by dal mamince k Vánocům. Rozhodl se proto vyrobit jí svíčku z vlastních voskovek, a tehdy to všechno začalo. V roce 2019 pak tato značka oslavila 50. výročí a její svíčky dělají radost lidem po celém světě. Krásně provoněný domov Svíčky Yankee Candle jsou známé svoji jedinečnou vůní, která nádherně provoní celý pokoj. Vyrobeny jsou z kvalitních surovin s rovnoměrně provoněným parafínem. Příjemnou vůni si pak můžete užívat až 6 hodin. Díky kalíšku z čirého plastu barevný vosk prosvítá a jeho barva krásně doplní každý interiér. Tak se nechejte unášet jedinečnou vůní při chvilkách odpočinku a dopřejte si novou úroveň relaxace.

149 Kč

Svíčka Yankee candle Růžový dračí plod, 104g

Svíčka Yankee Candle Růžový dračí plod Počátky společnosti Yankee Candle se dají datovat do roku 1969, kdy malý šestnáctiletý chlapec z Massachusetts přemýšlel, co by dal mamince k Vánocům. Rozhodl se proto vyrobit jí svíčku z vlastních voskovek, a tehdy to všechno začalo. V roce 2019 pak tato značka oslavila 50. výročí a její svíčky dělají radost lidem po celém světě. Krásně provoněný domov Svíčky Yankee Candle jsou známé svoji jedinečnou vůní, která nádherně provoní celý pokoj. Vyrobeny jsou z kvalitních surovin, včetně přírodních vonných výtažků a rovnoměrně provoněného parafínu. Příjemnou vůni si pak můžete užívat až 30 hodin. Elegantní skleněné provedení navíc dokonale a jemně doplní každý prostor. Tak se nechejte unášet jedinečnou vůní při chvilkách odpočinku a dopřejte si novou úroveň relaxace. Specifikace: Charakter vůně: ovocná

199 Kč