ok-top.cz

V kategorii vysokotlakých čističů najdete širokou nabídku produktů, které vám pomohou udržet váš dům čistý a uklizený. Vysokotlaké čističe jsou velmi efektivní a mohou odstranit i ty nejodolnější nečistoty, které se obvykle usazují na povrchu. Mohou se používat k čištění různých povrchů, jako jsou dlaždice, plochy a fasády. Kromě toho mohou být také použity k čištění aut, karavanů, nábytku a dalších předmětů. Vysokotlaké čističe jsou také vybaveny náhradními filtry, které pomáhají udržet čistou vodu pro lepší účinnost čištění. U vysokotlakých čističů můžete také najít řadu dalších funkcí, jako je například regulace tlaku, která vám umožní přizpůsobit tlak vody pro různé povrchy. Vyberte si z naší široké nabídky vysokotlakých čističů a užívejte si čistý a uklizený domov bez námahy.

Nejnovější produkty

Vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Power Control 1.324-550.0

Vysokotlaký čistič Karcher K 5 Power Control Potřebujete si umýt auto, ale nechce se vám zbytečně platit za myčku, nebo se chcete zbavit odolných nečistot na dlažbě na vaší terase? Pak vysokotlaký čistič Kärcher je přesně pro vás. Různé nástavce, ale i různá nastavení totiž umožní perfektně vyčistit každý povrch během chvíle. Výkonný pomocník Vysokotlaká pistole, tryska Vario Power Jet a rotační tryska disponují funkcí Quick Connect díky které velice snadno a rychle daný nástavec vyměníte. Samozřejmostí je i nastavení tlaku, a to hned v třech úrovních, takže se můžete spolehnout, že na jakýkoliv povrch najdete vždy to nejlepší nastavení. Čisticí systém Součástí přístroje je i stupeň pro čistění pomocí speciálního čisticího prostředku. Lahev s čisticím prostředkem snadno vložíte přímo do přístroje, při použití prostředků Kärcher nemusíte mít obavy o daný povrch, protože tyto přípravky daný povrch chrání, ošetřují, ale i zvyšují účinnost čištění. Mobilní aplikace A pokud si do vašeho chytrého telefonu nainstalujete aplikaci Kärcher Home & Garden, tak se můžete inspirovat různými typy a triky pro čištění, ale také zde najdete k danému přístroji montážní pokyny nebo pokyny pro údržbu.

8 986 Kč

Náhradní vodní filtr Kärcher pro vysokotlaká čerpadla

Vodní filtr k ochraně vysokotlakého čerpadla před částečkami nečistot ze znečištěné vody. Filtr vede ke zvýšení životnosti vysokotlakého čerpadla. Vhodný pro všechny vysokotlaké čističe tříd K2 – K7. Filtr je lehce vymyvatelný.

353 Kč