ok-top.cz

Žehlička na vlasy BaByliss ST573E

Vylepšete svůj styling s žehličkou na vlasy BaByliss ST573E. Tento výkonný nástroj nabízí přesné ovládání teploty a pokročilé technologie pro hladké a lesklé výsledky. Ideální pro všechny typy vlasů.
EAN: 3030050177114
Žehlička na vlasy BaByliss
Do obchodu »
Značka: BaByliss
2 099

Žehlička na vlasy BaByliss Hydro Fusion ST573E Úhledný hladký účes místo štětinaté hřívy? S žehličkou na vlasy Hydro Fusion si pro to nemusíte pořizovat osobního kadeřníka. Vlasy zanechá uhlazené a lesklé, takže je můžete začít nosit rozpuštěné a budete vypadat jako po návštěvě salonu každé ráno. Žehlička je vhodná také pro tvorbu loken. S ní se vám otevře svět účesů, o jaké jste snili. Rovné i vlnité Jak poznáte, že je žehlička vhodná pro rovnání vlasů i jejich natáčení? Klíč je v deskách, konkrétně v jejich velikosti a tvaru, lehce na krajích zaobleném. Ten zajistí krásně oblé i lokny. Keramické destičky téhle žehličky využívají technologii Advanced Ceramics pro rychlé a rovnoměrné zahřátí a mají navíc turmalínovou úpravu, která zanechá vlasy hladké a lesklé. Jemné i nepoddajné Jestli se bojíte žehlení vlasů, protože jste slyšeli hororové příběhy končící jejich zničením, nemusíte. Žehlička má pět digitálních nastavení teploty nabízející rozmezí 140 až 235 stupňů, takže nepoškodí jemné vlasy a poradí si i s těmi hrubšími. Vlasům doporučujeme dopřát dodatečnou ochranu termo sprejem a základní pravidlo zní nikdy nežehlit horký pramen. Chcete něco předělat? Počkejte, až vychladne. Ionizace nové úrovně Ionizace se u fénů, žehliček i kulem stává pomalu standardem. Vlasy chrání a hydratuje. Hydro Fusion využívá pokročilou plasmovou technologii s hned duálním iontovým systémem, které nedá krepatění šanci a zanechá vlasy hebké, jemné, lesklé a hydratované. Rychle hotovo Pokud si plánujete vlasy žehlit pravidelně, oceníte funkce, které celý proces urychlí. Žehlička bude zahřátá za 30 s a snadno poznáte, že je horká, díky LED kontrolce. Během úpravy oceníte 2,5 m kabel a teplovzdorný obal, který můžete rozložit a použít jako podložku. Když na ní žehličku zapomenete a zmizíte do práce, nevadí. Vypne se po chvíli sama.

Další produkty z kategorie Žehličky na vlasy

Vytvořte si snadno a rychle vytoužený účes a současně chraňte své vlasy před poškozením! S jedinečnou vlasovou žehličkou Imetec 11249 zkrotíte jakýkoliv typ vlasů a dodáte jim lesk. Zdokonalená keramická plocha KERATINE & CERAMIC care zaručuje maximální ochranu a revitalizaci vlasů i intenzivní péči. Systém aktivních žehlících ploch Active plates technology se dokonale přizpůsobí pramenům vlasů, takže každým tahem dosáhnete skvělých výsledků. Vaše vlasy budou hedvábné, lesklé, a neztratí nic ze své elasticity. Tato elegantní žehlička je vyrobena v kulatém designu, je tedy vhodná nejen pro narovnávání vlaů, ale i pro tvorbu vlnitých účesů. Její koupí tak získáte univerzálního pomocníka. Při stylingu si budete moci zvolit až z 9 teplotních stupňů (150°C to 230°C) pro různé typy vlasů a celou řadu účesů. Volby se zobrazují na přehledné LCD obrazovce. Extra rychlý ohřev zaručí, že budete moci žehličku používat téměř okamžitě po zapnutí, abyste nemuseli ztrácet čas. Žehlička dále disponuje systémem uzavření ploch a praktickou funkcí automatického vypnutí. Otočný kabel vám poskytne dostatek prostoru ke tvorbě účesu.

779 Kč

Elegantní žehlička na vlasy Imetec 11464 Bellissima B21 300 vám pomůže vytvořit hladký účes, po němž jste už dlouho toužili, a to snadno a bezpečně. Maximální ochrana pro vaše vlasy je zaručena! Ať už máte vlasy kudrnaté či rovnější, mastné či suché, tato žehlička si s nimi poradí. Díky systému okamžitého ohřevu Quick heating dosáhne požadované teploty v rámci několika málo sekund, takže ji po zapojení budete moci ihned používat.Keramický povrch žehličky zaručuje dokonalou distribuci tepla a spolehlivou ochranu vlasů. Inovativní systém aktivních žehlících ploch Active plates technology se dokonale přizpůsobí vlasům, aby garantoval maximální účinek jediným tahem žehličky. Maximální teplota dosahuje 210 °C. Žehlička dále disponuje systémem uzavření ploch. Samozřejmostí je OFF/ON spínač a LED kontrolka, která vás informuje o tom, že je kulma v provozu. Otočný kabel vám poskytne dostatek prostoru ke tvorbě účesu.

419 Kč

Žehlička na vlasy ECG ZV 1255 Ceramic Wide Výkonná žehlička na vlasy od společnosti ECG je připravena poskytnout snadný a rychlý styling, především díky jejím extra širokým žehlicím plochám s keramickou úpravou. Díky širokému rozpětí teplot ji můžete využít na různé typy vlasů a potěší vás i bleskové nahřátí, snadná manipulace nebo praktické cestovní pouzdro. Vysoký výkon I přesto, že je žehlička kompaktní a tenká a velmi snadno padne do ruky, může se pochlubit extra širokými žehlicími plochami, jejichž teplotu lze nastavit v rozpětí od 120 do 210 °C přesně na míru vašim vlasům. Žehlicí plochy jsou nahřáté doslova během chvilky, takže jste hned připraveni začít se stylingem. Aktuální teplotu dokonce zobrazí praktický displej, takže máte neustálý přehled a kontrolu. Snadná manipulace Velmi praktickou vlastností Se jistě ukáže i tenké tělo, které snadno padne do ruky, extra dlouhý 1,8m kabel a také 360° koncovka, která zamezí jeho zamotávání a kroucení. Pro vaši bezpečnost je žehlička vybavena také= automatickým vypnutím v případě, že je v provozu déle než 60 minut. Na závěr se můžete těšit i na praktické cestovní pouzdro, které přístroj ochrání například v batohu nebo kufru.

799 Kč

Styler Valera Wave Master Vytvářet oslnivé účesy a dokonalými vlnami nyní zvládnete i bez návštěvy profesionálního kadeřníka. S kvalitní žehličkou na vlasy Valera Wave Master 647.03 vybavenou funkcí trojité vlny snadno vytvoříte nádherný účes i v pohodlí svého domova a s minimálními náklady ve srovnání s návštěvou kadeřnického studia. Rychlé nahřátí Žehlička Valera se díky elektronické regulaci teploty od 140 do 210 stupňů dokonale přizpůsobí každému typu vlasů a umožní vytvořit působivý účes se silnými, měkčími nebo přirozenými vlnami. Rychlé nahřátí a konstantní udržení teploty keramického povrchu během celé přípravy účesu zajišťuje PTC heat systém. Digitální displej a ionizace Máte starost o zdraví vašich vlasů? Díky technologii ionizace se při působení horkého vzduchu uvolňují do vlasů ionty, díky čemuž se prameny vlasů hydratují a zaujmou přirozeným leskem bez nepříjemného poletování. Všechny důležité informace navíc najdete na přehledném digitálním displeji. Pohodlná obsluha Velice příjemnou obsluhu žehličky bez jakýchkoli obav z popálení zajišťuje měkký povrch se studenými konci. Pokud navíc ráno po přípravě účesu zapomenete žehličku vypnout, nic se neděje. Funkce automatického vypnutí žehličku po 30 minutách nečinnosti vypne. Zejména při cestování pak oceníte také uzamykatelnou rukojeť nebo přívodní kabel s délkou 3 metry.

1 299 Kč

Pro každý typ vlasů Žehlička na vlasy Concept VZ1440 svede vykouzlit jakýkoliv účes. Nejenže vlasy vyžehlí a narovná, ale také natočí. Navíc lze regulovat teplotu dle libosti od 80 do 220 °C a vy si tak můžete navolit teplotu na základě typu vašich vlasů. Žehlička si dokáže poradit i s kratšími vlasy nebo ofinou díky úzkým žehlicím deskám. Dokonalá úprava Dopřejte si dokonale rovné a lesklé vlasy. Žehlička Concept VZ1440 je sestavena z keramického povrchu žehlicích ploch, který zajistí rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše. Díky této funkci neunikne žehličce žádný neposedný vlásek. Potěší vás i systém rychlého nahřátí. Šetrnost Žehlička je vybavena plovoucími žehlicími deskami, které se snadno přizpůsobí tloušťce vašich vlasů a vyvíjejí optimální tlak přispívající k šetrné a bezchybné úpravě. Zároveň nedochází k nežádoucímu poškození a lámání vlasů. Výhody Po 45 minutách se žehlička automaticky vypne díky režimu automatického vypnutí. Taktéž je vybavena otočným přívodním kabelem usnadňujícím manipulaci a závěsným očkem pro pohodlné skladování. Bezpečné uzamčení poskytuje zámek, kterým si můžete žehlicí plochy zamknout.

419 Kč

Žehlička na vlasy Remington S3505GP StyleEdition Zdravé vlasy Elegantní žehlička na vlasy Remington S3505GP StyleEdition vám pomůže vytvořit hladký účes, po němž jste už dlouho toužili, a to snadno a bezpečně. Díky keramickým plochám s turmalínovým povrchem jsou vaše vlasy chráněny před poškozením při každém použití. Šikovné vlastnosti Pokročilé keramicko-turmalínové žehlící plochy žehličky zaručují dokonalou distribuci tepla a spolehlivou ochranu vlasů. Nastavitelná teplota od 170 °C do 230 °C. Žehlička dále disponuje systémem zamčení ploch.

979 Kč

Žehlička na vlasy BaByliss Super Smooth ST391E Úhledný hladký účes místo štětinaté hřívy? S žehličkou na vlasy Super Smooth si pro to nemusíte pořizovat osobního kadeřníka. Vlasy zanechá uhlazené a lesklé, takže je můžete začít nosit rozpuštěné a budete vypadat jako po návštěvě salonu každé ráno. Žehlička je vhodná také pro tvorbu loken. S ní se vám otevře svět účesů, o jaké jste snili. Rovné i vlnité Jak poznáte, že je žehlička vhodná pro rovnání vlasů i jejich natáčení? Klíč je v deskách, konkrétně v jejich velikosti a tvaru, lehce na krajích zaobleném. Ten zajistí krásně oblé i lokny. Keramické destičky téhle žehličky využívají technologii Advanced Ceramics pro rychlé a rovnoměrné zahřátí a mají navíc turmalínovou úpravu, která zanechá vlasy hladké a lesklé, a jsou extra dlouhé, takže s nimi upravíte i delší vlasy jedním hladkým tahem. Jemné i nepoddajné Jestli se bojíte žehlení vlasů, protože jste slyšeli hororové příběhy končící jejich zničením, nemusíte. Žehlička má šest digitálních nastavení teploty nabízející rozmezí 140 – 235 stupňů a dva režimy – intenzivní a jemný, takže nepoškodí jemné vlasy a poradí si i s těmi hrubšími. Navíc je chrání funkce ionizace. Vlasům doporučujeme dopřát dodatečnou ochranu termo sprejem a základní pravidlo zní nikdy nežehlit horký pramen. Chcete něco předělat? Počkejte, až vychladne. Rychle hotovo Pokud si plánujete vlasy žehlit pravidelně, oceníte funkce, které celý proces urychlí. Žehlička bude zahřátá za 30 s (při nižší teplotě už 15) a snadno poznáte, že je horká, díky LED kontrolce. Během úpravy oceníte 2,5 m kabel a odkládací teplovzdornou podložku. Když na ní žehličku zapomenete a zmizíte do práce, nevadí. Vypne se po chvíli sama.

1 679 Kč

Rovné jako pravítko Již dost vlnitým vlasům! Žehlička na vlasy Remington S5525 vám zaručí rychlé vytvoření hladkého a lesklého účesu v pohodlí vašeho domova. Tato žehlička si velice snadno a rychle poradí i s dlouhými a hustými vlasy, díky extra širokým žehlícím plochám. S touto žehličkou bude váš účes perfektní! Vylepšený keramický povrch Žehlící plochy jsou vyrobeny ze zdokonalené keramiky, která vám zaručuje lepší skluz po žehlených vlasech a trvalejší účinky. Extra široké a dlouhé žehlicí plochy napomáhají dosáhnout rovnoměrného tlaku po celé ploše. Také díky těmto rozměrům můžete narovnat více vlasů při každém tahu. S žehličkou na vlasy Remington S5525 získáte dokonale hladké vlasy od kořínků ke konečkům. Nastavitelná teplota od 150 – 230 °C Plovoucí plochy napomáhají k vytvoření rovnoměrného tlaku při úpravě vlasů. Pro úsporu času disponuje funkcí Boost, která žehličku zahřeje již za 15 sekund. Dále je velice dobrá možnost nastavení teploty od 150 – 230 °C. Maximální pohodlí a bezpečí při používání žehličky na vlasy Remington S5525 zajistí uzamykatelný kloub žehlících kleští, automatické vypnutí po 60 minutách, otočný kabel a žáruvzdorné pouzdro.

899 Kč
Další produkty od výrobce BaByliss

Fén na vlasy BaByliss Compact Pro 6715DE Proč byste si měli pořídit právě Compact Pro od firmy BaByliss? Má odlehčenou konstrukci, takže vás nebude z fénování bolet ruka. Nadchne vás ale také svým výkonem a kvalitou. Však pochází z Itálie, kde si na úpravu vzhledu potrpí. Účes filmové hvězdy Fén disponuje kvalitním AC motorem s příkonem 2400 W, který zvládne proudění vzduchu až 124 km/h. To už je dostatečná síla na profesionální foukanou, jakou se pyšnily filmové hvězdy šedesátých let. Navíc budou díky ionizaci vaše vlasy krásně lesklé. Rychlá cesta k upraveným vlasům Dvě nastavení rychlosti a dvě teploty vám zajistí, že budou vaše vlasy ve chvíli suché. Zároveň je fénováním nepoškodíte, když teplotu snížíte. Hotový účes potom můžete zafixovat studeným vzduchem. Snadná práce Fén je lehký a má kabel dlouhý celých 2,8 m, takže se s ním pohodlně dostanete po celé hlavě. Odnímatelná zadní síťka filtru vám zase zajistí pohodlnou údržbu. A pokud ráno spěcháte, nezapomeňte využít jeden ze dvou koncentrátorů nebo difuzér. S nimi budete mít hlavu suchou v cuku letu.

1 852 Kč

Zastřihovač vlasů BaByliss MEN E974E Moderní stylový účes může muži otevřít nových spoustu příležitostí. Má ale jednu nevýhodu, kratičké vyholené části hlavy vydrží po návštěvě kadeřnictví jen pár týdnů. Vlasy prostě rostou neúprosně rychle. Naštěstí si můžete vlasy upravit i z pohodlí domova. Zastřihovač BaByliss vám pomůže vytvořit nebo udržovat širokou varietu účesů. Díky provozu na baterii si ho také můžete vzít s sebou na cesty a být připraveni na každé jednání, ať už v Nové Vsi nebo v Istambulu. Pro každý sestřih Na rotačním prstenci si snadno nastavíte výšku střihu od 0,5 do 25 mm, díky čemuž vytvoříte širokou škálu účesů. Prstenec umožňuje jednoduchou změnu výšky bez nutnosti změny nástavce, a tak vytvoříte plynulé přechody i ostré hrany. Precizní práce Nože z kvalitní nerezové oceli vás nezklamou. I husté nebo dlouhé vlasy zkrotí v precizní sestřih. S ním si můžete dopřát takový účes, o jakém jste snily. Hlavice široká 39 mm pojme dostatečně velkou plochu, abyste měli celou hlavu oholenou za chvilku. Zároveň je dost malá na detaily. Skvělý na cesty S výdrží baterie 60 minut bude zastřihovač skvělým společníkem na cesty. Díky lehké konstrukci nezatíží ruku ani kufr. Nebojte se si strojek zabalit kamkoliv s sebou. Upravíte se klidně i na toaletách těsně před schůzkou. A kdyby baterie došla, strojek zvládá provoz i na kabel.

812 Kč

Fén na vlasy BaByliss Cordkeeper D373E Proč byste si měli pořídit právě Cordkeeper od firmy BaByliss? Má odlehčenou konstrukci, takže vás nebude z fénování bolet ruka. Nadchne vás ale také svým výkonem a kvalitou. Však pochází z Itálie, kde si na úpravu vzhledu potrpí. Navíc oceníte praktickou funkci navíjení kabelu do rukojeti, se kterou vám nikdy nebude překážet. Účes filmové hvězdy Fén disponuje kvalitním DC motorem s příkonem 2000 W. To už je dostatečná síla na profesionální foukanou, jakou se pyšnily filmové hvězdy šedesátých let. Navíc budou díky ionizaci vaše vlasy krásně lesklé. Rychlá cesta k upraveným vlasům Tři nastavení rychlosti a dvě teploty vám zajistí, že budou vaše vlasy ve chvíli suché. Zároveň je fénováním nepoškodíte, když teplotu snížíte. Hotový účes potom můžete zafixovat studeným vzduchem. Snadná práce Fén je lehký a má kabel dlouhý 1,8 m, takže se s ním pohodlně dostanete po celé hlavě. Odnímatelná zadní síťka filtru vám zase zajistí pohodlnou údržbu. A pokud ráno spěcháte, nezapomeňte využít jeden koncentrátor nebo difuzér. S nimi budete mít hlavu suchou v cuku letu.

1 179 Kč

Krepovací kleště BaByliss 2165CE Chcete originální účes, který zaujme? Krepovačka vytvoří na vašich vlasech jemné romantické vlnky a dodá jim nebývalý objem. Zazáříte s ní v létě na pláži i v zimě na taneční zábavě. BaByliss 2165CE má deset stupňů výkonu, a proto s ní snadno upravíte jemné i tužší vlasy bez jejich poškození. Dokonale vedené teplo Díky turmalínovým topným deskám vede krepovačka teplo optimálně po celé své ploše a rychle se zahřívá. Zároveň má ale tepelně odizolovanou špičku, takže se během krepování nepopálíte. Snadné ovládání Stačí vložit mezi desky pramen vlasů a stisknout. Na rozdíl od žehličky jí vlasy neprotahujte. Krepovačka má pohyblivé desky pro lepší kontakt s vlasy a vytvoří hned čtyři pravidelné vlnky naráz, takže ušetříte čas.

1 069 Kč

Žehlička na vlasy BaByliss Super Smooth ST391E Úhledný hladký účes místo štětinaté hřívy? S žehličkou na vlasy Super Smooth si pro to nemusíte pořizovat osobního kadeřníka. Vlasy zanechá uhlazené a lesklé, takže je můžete začít nosit rozpuštěné a budete vypadat jako po návštěvě salonu každé ráno. Žehlička je vhodná také pro tvorbu loken. S ní se vám otevře svět účesů, o jaké jste snili. Rovné i vlnité Jak poznáte, že je žehlička vhodná pro rovnání vlasů i jejich natáčení? Klíč je v deskách, konkrétně v jejich velikosti a tvaru, lehce na krajích zaobleném. Ten zajistí krásně oblé i lokny. Keramické destičky téhle žehličky využívají technologii Advanced Ceramics pro rychlé a rovnoměrné zahřátí a mají navíc turmalínovou úpravu, která zanechá vlasy hladké a lesklé, a jsou extra dlouhé, takže s nimi upravíte i delší vlasy jedním hladkým tahem. Jemné i nepoddajné Jestli se bojíte žehlení vlasů, protože jste slyšeli hororové příběhy končící jejich zničením, nemusíte. Žehlička má šest digitálních nastavení teploty nabízející rozmezí 140 – 235 stupňů a dva režimy – intenzivní a jemný, takže nepoškodí jemné vlasy a poradí si i s těmi hrubšími. Navíc je chrání funkce ionizace. Vlasům doporučujeme dopřát dodatečnou ochranu termo sprejem a základní pravidlo zní nikdy nežehlit horký pramen. Chcete něco předělat? Počkejte, až vychladne. Rychle hotovo Pokud si plánujete vlasy žehlit pravidelně, oceníte funkce, které celý proces urychlí. Žehlička bude zahřátá za 30 s (při nižší teplotě už 15) a snadno poznáte, že je horká, díky LED kontrolce. Během úpravy oceníte 2,5 m kabel a odkládací teplovzdornou podložku. Když na ní žehličku zapomenete a zmizíte do práce, nevadí. Vypne se po chvíli sama.

1 679 Kč

Automatická kulma BaByliss Curls Secret C1600E Přišel čas na změnu stylu? A co takhle lokny? S automatickou kulmou Curls Secret budou hračka a nebudete potřebovat kadeřníka. Kulma vtáhne vaše vlasy do keramické komory a automaticky je navlní. Nemusíte se tak starat, zda spotřebič dobře držíte a pramen dobře natáčíte. Jen vkládejte jednotlivé prameny a voilá! Jasně definované lokny Dokonalá lokna vznikne uvnitř komory za pomocí horkého vzduchu a keramického povrchu kulmy. Díky němu kulma vlasy nejen natočí, ale také uhladí, takže budou nádherně lesklé. Stačí pramen vložit a počkat na dlouhé zapípání, které značí, že můžete hotovou loknu uvolnit z přístroje. Povrch má také funkci ionizace, která dodá vlasům lesk a zabraňuje krepatění. Souměrný účes Celkem pět režimů zajistí, že budete mít účes absolutně pod kontrolou. Kulma se zvládne točit v obou směrech nebo směr pravidelně střídat pro přirozený vzhled účesu. Časovač můžete nastavit na tři režimy podle stylu vln, které chcete vytvořit. Bude to působit jako úplné kouzlo. Nekompromisní teplota Kulma nabízí šest stupňů výkonu s maximem 230 stupňů. Zkrotí tak i velmi tuhé vlasy a zároveň bude dost jemná na vlasy choulostivější a křehčí. Pokud si chcete být jisti, že vaše vlasy zůstanou dlouho v plné síle i při pravidelném kulmování, využijte sprej na ochranu před teplem. Skvělé funkce Spousta skvělých vlastností vám manipulaci s kulmou ještě ulehčí. Otočný kabel má například délku celých 2,5 m, což odpovídá kulmám v kadeřnictví. Pohodlně tak dostanete po celé hlavě. Nastavenou teplotu vždy uvidíte na digitálním displeji a chránit vás bude ochrana proti přehřátí. Když ji na kulmu zapomenete při odchodu do práce, nevadí. Sama se vypne.

2 559 Kč

Žehlička na vlasy BaByliss Sleek Finish ST255E Úhledný hladký účes místo štětinaté hřívy? S žehličkou na vlasy Sleek Finish si pro to nemusíte pořizovat osobního kadeřníka. Vlasy zanechá uhlazené a lesklé, takže je můžete začít nosit rozpuštěné a budete vypadat jako po návštěvě salonu každé ráno. Žehlička je vhodná také pro tvorbu loken. S ní se vám otevře svět účesů, o jaké jste snili. Rovné i vlnité Jak poznáte, že je žehlička vhodná pro rovnání vlasů i jejich natáčení? Klíč je v deskách, konkrétně v jejich velikosti a tvaru, lehce na krajích zaobleném. Ten zajistí krásně oblé i lokny. Keramické destičky téhle žehličky mají navíc turmalínovou úpravu, která zanechá vlasy hladké a lesklé. Jemné i nepoddajné Jestli se bojíte žehlení vlasů, protože jste slyšeli hororové příběhy končící jejich zničením, nemusíte. Žehlička má tři teplotní stupně nabízející rozmezí 180 – 230 stupňů, takže nepoškodí jemné vlasy a poradí si i s těmi hrubšími. Vlasům doporučujeme dopřát dodatečnou ochranu termo sprejem a základní pravidlo zní nikdy nežehlit horký pramen. Chcete něco předělat? Počkejte, až vychladne. Rychle hotovo Pokud si plánujete vlasy žehlit pravidelně, oceníte funkce, které celý proces urychlí. Žehlička bude zahřátá za 30 s a sandno poznáte, že je horká, díky LED kontrolce. Během úpravy oceníte 2 m kabel a odkládací teplovzdornou podložku. Když na ní žehličku zapomenete a zmizíte do práce, nevadí. Vypne se po chvíli sama.

831 Kč

Zastřihovač vousů BaByliss T861E Hledáte spolehlivý zastřihovač na vousy, který vám pomůže rychle a jednoduše zkrátit nebo tvarovat vaše vousy a strniště? Výkonný zastřihovač BaByliss T861E vám pomocí svých odnímatelných a snadno omyvatelných čepelí z nerezové oceli a 24 zastřihovacími délkami umožní nastavení délky střihu přesně podle vašich představ. Vždy dokonalá úprava vousů Vyrazte do práce, na schůzku s přáteli nebo jen na cestu do města vždy dokonale upravení. S kvalitním zastřihovačem BaByliss s odnímatelnými čepelemi z nerezové oceli si můžete zajistit rychlou a jednoduchou úpravu vašich vousů. Pomocí praktického kolečka lze vybrat délku střihu, přičemž díky výběru mezi 24 variantami délky v rozmezí od 0,5 do 12 mm dosáhnete úpravy vousů přesně podle vašich představ. Kabelové i bezdrátové použití Díky tomu, že zastřihovač BaByliss disponuje nejen klasickým napájením pomocí kabelu, ale i možností bezdrátového použití, stane se ideálním společníkem například i na cesty pod stan nebo jiná místa bez připojení k elektrické síti. Na jedno nabití zvládne až 60 minut v chodu a jeho plné dobití zabere jen přibližně 8 hodin.

1 059 Kč