ok-top.cz

Žehlička na vlasy Remington S8500 Shine Therapy

Bojuješ s nepoddajnými vlasy? Řešením může být žehlička na vlasy Remington S8500 Shine Therapy! Tato žehlička nejenže vyhladí vlasy, ale také jim dodá lesk a vitalitu. Objednej si ji ještě dnes a užij si perfektní účes každý den!
EAN: 4008496759323
Žehlička na vlasy Remington S8500
Do obchodu »
Značka: Remington
819

Žehlička na vlasy Remington S8500 Dopřejte svým vlasům terapii s žehličkou na vlasy Shine Therapy S8500. Tato žehlička dodá vašim vlasům až o 86 % více lesku díky keramickým žehlicím plochám nové generace. „Shine Therapy“ žehlička disponuje žehlicími plochami ze zdokonalené keramiky napuštěné vitamínovým kondicionérem, který po zahřátí rovnoměrně uvolňuje do vašich vlasů mikročástečky a zanechává vaše vlasy „ultrahladké“, zrcadlově lesklé a chrání je před poškozením. Marocký arganový olej Lehký, teplem aktivovatelný kondicionér s obsahem marockého arganového oleje bohatého na vitamín E, byl speciálně vyroben, aby zanechal Vaše vlasy zdravé, zářivě lesklé a „ultrahladké“. Vytvoření dokonale hladkého účesu vám usnadní 9 různých možností nastavení teploty od 150 do 230 °C. Tato žehlička na vlasy také myslí na váš čas a je vybavena funkcí Turbo Boost, která žehličku nahřeje již za 15 sekund. Maximální pohodlí a bezpečí při používání žehličky na vlasy Remington Shine Therapy S 8500 zajistí digitální displej, zámek teploty, uzamykatelné žehlicí plochy a funkce automatického vypnutí po 60 minutách. Zářivý lesk Až 230 °C Arganový olej

Další produkty z kategorie Žehličky na vlasy

Až o 75 % hladší výsledky z žehlení Toužíte po dokonale rovných vlasech? S žehličkou na vlasy Remington S5505 se vám toto přání okamžitě splní. Bez námahy a během krátkého času si s její pomocí vytvoříte účes, který se bude líbit vám i vašemu okolí. Žehlička si navíc poradí i s hustými a dlouhými vlasy. Žehlící plochy jsou vyrobeny ze zdokonalené keramiky, která vám zaručuje lepší skluz po vlasech a trvalejší účinky. S touto žehličkou bude váš účes perfektní! Přehledný digitální displej Žehlička na vlasy Remington S5505 je vybavena 110 mm dlouhými destičkami, které vám umožní narovnat více vlasů jedním tahem. Plovoucí plochy napomáhají k vytvoření rovnoměrného tlaku při úpravě vlasů. Pro úsporu času disponuje funkcí Boost, která žehličku zahřeje již za 15 sekund. Dále je velice užitečná možnost nastavení teploty od 150 – 230 °C. Maximální pohodlí a bezpečí při používání žehličky na vlasy Remington S5505 zajistí uzamykatelný kloub žehlících kleští, automatické vypnutí po 60 minutách, otočný kabel, zámek teploty k ochraně před nechtěnou změnou a žáruvzdorné pouzdro.

849 Kč

Pro každý typ vlasů Žehlička na vlasy Concept VZ1440 svede vykouzlit jakýkoliv účes. Nejenže vlasy vyžehlí a narovná, ale také natočí. Navíc lze regulovat teplotu dle libosti od 80 do 220 °C a vy si tak můžete navolit teplotu na základě typu vašich vlasů. Žehlička si dokáže poradit i s kratšími vlasy nebo ofinou díky úzkým žehlicím deskám. Dokonalá úprava Dopřejte si dokonale rovné a lesklé vlasy. Žehlička Concept VZ1440 je sestavena z keramického povrchu žehlicích ploch, který zajistí rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše. Díky této funkci neunikne žehličce žádný neposedný vlásek. Potěší vás i systém rychlého nahřátí. Šetrnost Žehlička je vybavena plovoucími žehlicími deskami, které se snadno přizpůsobí tloušťce vašich vlasů a vyvíjejí optimální tlak přispívající k šetrné a bezchybné úpravě. Zároveň nedochází k nežádoucímu poškození a lámání vlasů. Výhody Po 45 minutách se žehlička automaticky vypne díky režimu automatického vypnutí. Taktéž je vybavena otočným přívodním kabelem usnadňujícím manipulaci a závěsným očkem pro pohodlné skladování. Bezpečné uzamčení poskytuje zámek, kterým si můžete žehlicí plochy zamknout.

419 Kč

Hladký nebo vlnitý účes S pomocí Bellissima Creativity můžete vytvořit hladký nebo vlnitý účes bez jakékoliv námahy a experimentovat s různou úpravou každý den. Bellissima Creativity je žehlička na vlasy vybavená vnějšími zahřívanými destičkami, které zajišťují větší účinnost pro vlnitý styling. Umístěním krytu na destičku lze dosáhnout ještě výraznějšího a jemnějšího vlnitého efektu se super zářivou úpravou. Jemný k vašim vlasům Výkyvné destičky zajišťují dokonalou přilnavost k pramenům vlasů během úpravy. Teplotu lze nastavit od 150 °C do 230 °C podle potřeby různých jednotlivých typů vlasů. Zablokování tlačítek udržuje kontaktní teplotu a brání riziku potřeby regulátor teploty znovu nastavovat. Destičky mají keramické obložení pro rovnoměrné rozložení tepla, lepší klouzání destičky a maximální ochranu vašich vlasů.

949 Kč

Žehlička na vlasy Grundig HS7030 Dokonalý účes Bez námahy a během krátkého času si s pomocí žehličky Grundig HS7030 vytvoříte účes, který se bude líbit vám i vašemu okolí. Žehlička si navíc poradí i s hustými a dlouhými vlasy. Žehlící plochy jsou vyrobeny ze zdokonalené keramiky, která vám zaručuje lepší skluz po vlasech a trvalejší účinky. S touto žehličkou bude váš účes perfektní! Digitální displej Žehlička na vlasy Grundig HS7030 je vybavena dlouhými destičkami, které vám umožní narovnat více vlasů jedním tahem. Plovoucí plochy napomáhají k vytvoření rovnoměrného tlaku při úpravě vlasů. Dále je velice užitečná možnost nastavení teploty od 130 – 230 °C. Maximální pohodlí a bezpečí při používání žehličky na vlasy zajistí uzamykatelný kloub žehlících kleští, automatické vypnutí po 60 minutách, otočný kabel, zámek teploty k ochraně před nechtěnou změnou a žáruvzdorné pouzdro.

729 Kč

Ionizační kartáč Digitální ionizační kartáč v černém provedení vám usnadní péči o vaše vlasy. Jednoduchá obsluha vám zajistí rychlé vykouzlení dokonalého účesu. Navíc disponuje speciálními hroty, které minimalizují poškození vlasů. Antistatický, keramický povrch Teplota kartáče se dá snadno nastavit pomocí tlačítek v rozsahu od 80 do 230 °C. Nastavenou teplotu uvidíte na LCD podsvíceném displeji.

429 Kč

Žehlička na vlasy ECG ZV 1255 Ceramic Wide Výkonná žehlička na vlasy od společnosti ECG je připravena poskytnout snadný a rychlý styling, především díky jejím extra širokým žehlicím plochám s keramickou úpravou. Díky širokému rozpětí teplot ji můžete využít na různé typy vlasů a potěší vás i bleskové nahřátí, snadná manipulace nebo praktické cestovní pouzdro. Vysoký výkon I přesto, že je žehlička kompaktní a tenká a velmi snadno padne do ruky, může se pochlubit extra širokými žehlicími plochami, jejichž teplotu lze nastavit v rozpětí od 120 do 210 °C přesně na míru vašim vlasům. Žehlicí plochy jsou nahřáté doslova během chvilky, takže jste hned připraveni začít se stylingem. Aktuální teplotu dokonce zobrazí praktický displej, takže máte neustálý přehled a kontrolu. Snadná manipulace Velmi praktickou vlastností Se jistě ukáže i tenké tělo, které snadno padne do ruky, extra dlouhý 1,8m kabel a také 360° koncovka, která zamezí jeho zamotávání a kroucení. Pro vaši bezpečnost je žehlička vybavena také= automatickým vypnutím v případě, že je v provozu déle než 60 minut. Na závěr se můžete těšit i na praktické cestovní pouzdro, které přístroj ochrání například v batohu nebo kufru.

799 Kč

Oslnivý perlový lesk i pro vaše vlasy Žehlička na vlasy Remington S 9500 se zdokonaleným povrchem Ultimate s odleskem pravých perel vám zajistí osmkrát hladší a pětkrát trvalejší účes než běžné žehličky na vlasy. Teplotu můžete kontrolovat na LCD displeji, a to v rozmezí od 150 do 230 stupňů Celsia. Žehlička Remington S 9500 je díky výkonným keramickým ohřívacím článkům a funkci Turbo Boost připravená k použití za 10 sekund, což vám zachrání mnoho uspěchaných rán. Zámek teploty zabrání nechtěným změnám. Navíc po hodině nepoužívání se žehlička sama vypne, takže vám nezpůsobí pohromu, pokud na ni zapomenete. Dodáváme i s luxusním žáruvzdorným pouzdrem, kabel dosahuje délky tří metrů. Úzké 110 mm dlouhé plochy zaručují pohodlnou manipulaci a bezproblémové dosažení hladkého lesklého efektu. Nechybí už nic k získání hebkých vlasů a dlouhotrvajícího účesu. Hlavní vlastnosti: digitální displej s nastavením teploty od 150 do 230°C zdokonalený keramický Ultimate povrch s odlesky z pravých perel – 8x hladší a 5x trvalejší úzké 110 mm plovoucí plochy Turbo Boost – rychlé nahřátí připravena k použití za 10 sekund, ultra rychlé obnovení uzamykatelný kloub žehlících kleští 3 m přívodní kabel automatické vypnutní po 60 minutách Žáruvzdorné luxusní pouzdro a podložka

671,20 Kč

Žehlička na vlasy BaByliss Sleek Finish ST255E Úhledný hladký účes místo štětinaté hřívy? S žehličkou na vlasy Sleek Finish si pro to nemusíte pořizovat osobního kadeřníka. Vlasy zanechá uhlazené a lesklé, takže je můžete začít nosit rozpuštěné a budete vypadat jako po návštěvě salonu každé ráno. Žehlička je vhodná také pro tvorbu loken. S ní se vám otevře svět účesů, o jaké jste snili. Rovné i vlnité Jak poznáte, že je žehlička vhodná pro rovnání vlasů i jejich natáčení? Klíč je v deskách, konkrétně v jejich velikosti a tvaru, lehce na krajích zaobleném. Ten zajistí krásně oblé i lokny. Keramické destičky téhle žehličky mají navíc turmalínovou úpravu, která zanechá vlasy hladké a lesklé. Jemné i nepoddajné Jestli se bojíte žehlení vlasů, protože jste slyšeli hororové příběhy končící jejich zničením, nemusíte. Žehlička má tři teplotní stupně nabízející rozmezí 180 – 230 stupňů, takže nepoškodí jemné vlasy a poradí si i s těmi hrubšími. Vlasům doporučujeme dopřát dodatečnou ochranu termo sprejem a základní pravidlo zní nikdy nežehlit horký pramen. Chcete něco předělat? Počkejte, až vychladne. Rychle hotovo Pokud si plánujete vlasy žehlit pravidelně, oceníte funkce, které celý proces urychlí. Žehlička bude zahřátá za 30 s a sandno poznáte, že je horká, díky LED kontrolce. Během úpravy oceníte 2 m kabel a odkládací teplovzdornou podložku. Když na ní žehličku zapomenete a zmizíte do práce, nevadí. Vypne se po chvíli sama.

831 Kč
Další produkty od výrobce Remington

Sada Remington SPR-PR obsahuje 3 náhradní frézky, pomocí kterých opět docílíte hladkého oholení. Pro snadnější manipulaci při výměně je kompletní nová hlava zatavená v blistru. Příslušenství je určeno pro pánské holící strojky Remington s označením PR1270, PR1250 a PR 1230.

703 Kč

Připravte se do bikin se zastřihovačem Remington Zastřihovač pro oblast bikin Remington WPG 4035 vás perfektně připraví nejen na léto. Přináší dokonalé výsledky již za několik minut a to pomocí tří nástavců, které vyhoví všem vašim požadavkům. K dispozici je detailní zastřihovač s komfortním zakončením, hřeben s nastavitelnou délkou (2-6 mm) a mini holicí hlava s nano-stříbrem a hypoalergeními vlastnostmi pro čisté a hladké oholení. Využít můžete rovněž rotující peelingový kartáček, který zabraňuje zarůstání chloupků a podráždění v oblasti linie bikin. Kartáček odstraní odumřelé buňky a zanechá vaši pokožku samotově hebkou. V balení najdete také čisticí štěteček a pouzdro. Síla do sprchy! Produkt lze použít nejen na sucho, ale i ve sprše a to díky jeho voděodolným vlastnostem a protiskluzové rukojeti. Další předností je jeho jednoduché čištění – stačí sejmout hlavice a omýt pod tekoucí teplou vodou pro odstranění zbytků chloupků. Tento zastřihovač je bezkabelový a jeho výdrž provozu činí až 30 minut. O stavu nabíjení vás informuje kontrolka nabíjení, která se rozsvítí. Komfortní uskladnění zajišťuje praktický háček na zavěšení.

809 Kč

Chcete mít vždy dokonale upravené vlasy, a to ať už jdete na party, nebo jenom do práce? K oslňujícímu účesu vám dopomůže vysoušeč vlasů Remigton D3015 Power Volume 2000! Úžasně jemné vlasy bez krepatění vám umožní vytvořit jakýkoliv styl, od decentní krásky po divokou dračici. Vytvoření vašeho osobitého stylu vám zajistí výkon 2000 W. Keramicko-ionizační mřížka zaručí dokonalé rozložení teplot a také redukci statické elektřiny. Precizní styling umožní koncentrátor, který je skvělým pomocníkem pro zvýšení lesku vlasů. Při vysoušení vlasů směřujte koncentrátor dolů po směru růstu vlasů – vlasové kutikuly budou uzavřené a vlasy tak budou vypadat lesklejší. Difuzér vám umožní snadnou úpravu pro vlnité vlasy. K dokonalému účesu je třešničkou na dortu ekologická šetrnost. Nastavení „eko“ spotřebuje na vysoušení vlasů mnohem méně elektrické energie. Zadní mřížka fénu je odnímatelná, takže usnadňuje čištění.

569 Kč

Toužíte po dokonalých vlnách jako od kadeřníka? Využijte výhod profesionální kulmy na vlasy Remington CI95PEARL, nejoblíbenější kulmy na trhu. Díky zdokonalenému keramickému povrchu Ultimate se třpytem z pravých perel se tato kulma postará o lesklý a pevný účes, kterým okouzlíte každého. Kónický tvar kulmy Remington CI95PEARL umožňuje vytvořit dokonalé prstýnky i lehké plážové vlny – průměr kulmy u rukojeti začíná na 2,5 cm a postupně se směrem ke konci zmenšuje až na 1,3 cm. Kulma Remington CI95PEARL šetří vás čas – během 30 sekund se nahřeje do vámi nastavené teploty (130 – 210°C) a vy ji tak můžete ihned využívat. Zvolená teplota se vám zobrazí na LCD displeji, po dlouhém stisknutí tlačítka mínus ji také můžete uzamknout a zamezit tak nechtěnému přepnutí. Výrobce Remington myslel také na vaši bezpečnost, proto opatřil kulmu Remington CI95PEARL bezpečnostní pojistkou, která ji po 60 minutách nečinnosti automaticky vypne. Pohodlnou a bezpečnou manipulaci zajišťuje studený konec, ochranná rukavice a 3 metry dlouhý otočný kabel. Pro skladování kulmy poslouží praktické žáruvzdorné pouzdro. Příjemně potěší také elegantní design – černou rukojeť zdobí jemné kytičky. Na kulmu Remington CI95PEARL se vztahuje 5letá záruka.

539 Kč

Kulmofén Remington Hydraluxe AS8901 Maximální objem a lehkost Chcete dodat svým vlasům tolik potřebný objem nebo je jednoduše vyfoukat? Horkovzdušný styler Hydraluxe Volumising zvládne oboje. Kombinované štětiny vlasy nadzvednou a speciální oválné tělo styleru se dostane až ke kořínkům. Horkovzdušný styler má výkon 1200 W, takže silný proud vzduchu vám zajistí profesionální účes přesně ve vašem stylu. Keramický povrch Horkovzdušný styler Hydraluxe Volumising vám pomůže uchovat dokonalou rovnováhu hydratace vašich vlasů. Keramický povrch Moisture Lock obohacuje vaše vlasy o mikro-kondicionéry, zatímco je tvarujete, takže váš účes je vždy hladký, měkký a lesklý. Nastavení teploty Nastavení teploty Hydracare vám umožní vytvořit profesionální účes i s nižší teplotou. Takže vaše nejlepší já může zazářit se skvělým účesem a zároveň jsou vaše vlasy chráněné.

1 729 Kč

Rovné vlasy i na cestách 15centimetrová žehlička Remington S2880. To je odpověď na otázku, jak si zařídit perfektní účes s krásně hladkými vlasy vždy, kdy si jen vzpomenete. S touto mini žehličkou můžete rovnat své kadeře, ať už jste kdekoliv – v práci, škole, doma, nebo na cestách, jelikož se pohodlně vejde do každé kabelky. Vylepšený keramický potah Povrch je navržen velmi chytře a disponuje pokročilým keramickým povlakem, zajišťující delší životnost a hladší klouzání. Budete-li zrovna spěchat, jistě oceníte rychlé zahřátí, a to během minuty až na 200 °C a pokud vás trápí zplihlejší vlasy, potěší vás její menší destičky, které mohou proniknout blíže ke kořínkům a vytvořit tak oslnivý objem. Nejen pro ženy Remington Unisex Mini je ideálním nástrojem na narovnávání především krátkých vlasů, což z něj činí skvělého pomocníka i při vlasovém stylingu mužů, navíc s jeho praktickým spínačem zapnutí a vypnutí a indikátorem LED zvládne jeho použití opravdu každý!

429 Kč

Žehlička na vlasy Remington S3500 vyniká svým 4násobnou péčí, která v sobě snoubí turmalín a antistatický keramický povrchem ploch pro více ochrany vašich vlasů během žehlení. Díky super hladkému povrchu získáte bez námahy krásné rovné a jemné vlasy. Model je opatřen plovoucími plochami pro větší tlak na vlasy. Nahřátí trvá pouhých 15 sekund pro okamžitý styling bez čekání. Funkce nastavení teploty v rozmezí 150 – 230 °C pomocí kolečka vám umožní zvolit teplotu podle typu vašich vlasů. nižší teplota pro barvené, odbarvované a jemné vlasy střední teplota pro normální vlasy maximální teplota pro těžko tvarovatelné, hodně kudrnaté a husté vlasy Žehlička na vlasy Remington S3500 Ceramic Slim 230 vám vyrovná vlasy během chvilky. Díky extra dlouhým 100mm žehlicím plochám můžete s touto žehličkou žehlit větší prameny vlasů přímo od kořínků. Úpravu účesu tak zvládnete za mnohem kratší dobu. Automatické vypnutí po 60 minutách šetří energii a zároveň funguje jako bezpečnostní prvek. Pro snadnou manipulaci je žehlička opatřena otočným kabelem. Skladování je usnadněno funkcí uzamknutí ploch a žáruvzdorným pouzdrem, které naleznete v balení.

799 Kč

Zastřihovač vlasů Remington Heritage HC9100 Dopřejte si upravený vzhled za každé situace se zastřihovačem Heritage. Tenhle model se hlásí k odkazu svých předchůdců příjemným retro designem a zároveň poskytuje všechny výhody moderního strojku. Díky nastavitelné páčce dostanete maximální volnost střihu bez nutnosti přidávat nebo ubírat nástavce a velkou výdrží baterie a možností provozu ze sítě vás zastřihovač nezklame ani před tou nejdůležitější schůzkou. Šestinásobný výkon Zastřihovač dokáže díky silnému motoru a skvělé geometrii nerezových čepelí zastřihnout šestrát více vousů za sekundu. Ušetříte tak spoustu času, protože nebudete muset přes jedno místo přejet vícekrát. Váš jedinečný styl V balení dostanete jedenáct ustřihovacích hřebenů s možností sestřihu o délce 1,5-25 mm. Výšku sestřihu můžete také regulovat páčkou a jedinečný tvar hřebenů vám umožní docílit velmi přesných výsledků. Díky tomu si z pohodlí domova vytvoříte širokou škálu různých účesů pro váš jedinečný styl. Držák, na jakého je spoleh S výdrží baterie až 60 minut budete mít spoustu času i na složité vlasové kreace. A kdyby náhodou ne, připojíte zastřihovač na kabel a můžete pokračovat. Nabíjí se pouhé 4 hodiny.

2 499 Kč