ok-top.cz

Zvlhčovač vzduchu TaoTronics TT-AH002

Zvlhčovač vzduchu TaoTronics TT-AH002 je ideální volbou pro ty, kteří trpí suchým vzduchem v interiéru. Tento výkonný zvlhčovač dokáže rychle a efektivně zvlhčit vzduch v místnosti a zlepšit tak kvalitu vašeho života. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si příjemnou atmosféru ve svém domově.
EAN: 6970651383613
Zvlhčovač vzduchu TaoTronics
Do obchodu »
Značka: TaoTronics
929
Detailní popis

Zvlhčovač vzduchu TaoTronics TT-AH002 Ať už máte doma suchý vzduch, nebo si přejete jej trochu ochladit zejména v letních měsících, pak pro vás bude vhodnou volbou zvlhčovač vzduchu Taotronics, který ve vašem domově nebo kanceláři zpříjemní prostředí a vytvoří perfektní atmosféru. Výkonný ultrasonický zvlhčovač Se zvlhčovačem TT-AH002 dosáhnete nejen velice příjemného vzduchu v místnosti, ale také perfektního zvlhčení, a vaše dutiny a pokožka tak budou dokonale hydratovány. Automatické vypnutí Přístroj je naprosto bezpečný a nemusíte mít strach si jej pustit třeba i na noc. S nádrží o objemu 3,5 litru zvládne běžet až 10 hodin, a i kdyby během noci došlo k vyčerpání většiny vody, automaticky se vypne. Tichý provoz Hustotu mlhy si jednoduše nastavíte podle aktuálních potřeb otočným kolečkem, a jistě vás zaujme i tichý chod přístroje, nebude vás rušit při odpočinku a ani spánku.

Další produkty z kategorie Zvlhčovače
Zvlhčovač Meaco Mist Deluxe

Zvlhčovač vzduchu Meaco Mist Deluxe 202 Chcete, aby se vám doma zdravěji dýchalo? Zvláště během zimních měsíců, kdy není možné tak často větrat, to může být oříšek. V závislosti na způsobu vytápění může být vzduch v místnosti příliš vlhký nebo naopak suchý. Pokud máte doma příliš suchý vzduch, řešením je zvlhčovač. Meaco Deluxe pracuje díky vestavěnému hygrostatu zcela automaticky, takže se postará o váš čistý vzduch, aniž byste museli cokoliv kontrolovat. Dokonale vlhký vzduch Ultrazvukový oscilátor dokáže rozbít vodu na malé kapičky, které se smísí se vzduchem a vytvoří jemnou mlhu. Ta vzduch rovnoměrně provlhčí. Díky ultrazvuku bude mít vzduch optimální vlhkost velmi rychle. Navíc díky hygrostatu můžete jen zapnout automatický režim a zvlhčovač bude udržovat stabilní vlhkost vzduchu 50-60 %. Čistá a provoněná domácnost Zvlhčovač může zastát také funkci čističky vzduchu. Má totiž kombinovaný uhlíkový a HEPA filtr, který zachytí s účinností 97,3 % částečky do 0,3 mikrometru a zároveň zbaví vzduch zápachu. Přístroj má navíc ionizátor, takže vzduch bude působit čerstvěji. Třetí stupeň filtrace zajistí UV lampa, která ničí bakterie a sterilizuje vodu. Pokud navíc přidáte do nádržky svůj oblíbený vonný olej, váš domov navíc nádherně provoní. Snadné ovládání Vše nastavíte na jednoduchém dotykovém LCD displeje, kde také vždy uvidíte aktuální vlhkost vzduchu a nastavený výkon. Přístroj je také tichý a díky možnosti nočního režimu s vypnutým podsvícením se vám bude během jeho provozu dobře spát. Když vám v nádržce dojde voda, zvlhčovač vás upozorní. Zvlhčovač vás také upozorní, kdy bude potřeba ho vyčistit. A to nebude příliš často, protože má filtr vodního kamene.

3 990 Kč
Guzzanti GZ 985

Vysoce účinný ultrazuvkový zvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 985 se chlubí výkonem 280 ml/hod při spotřebě pouhých 30 W. Výstup páry je nastavitelný v rozsahu 360°. Přístroj je plynule nastavitelný a téměř neslyšitelný, takže jeho služby můžete využívat kdykoliv během dne. Zvlhčovač disponuje nádrží na vodu o objemu 5 l pro dlouhý a nepřerušovaný provoz. Pro snadnější kontrolu hladiny vody je nádrž vyrobena z průhledného materiálu a je opatřena uchem pro jednodušší manipulaci. Tento model je vybaven keramickým filtrem, který změkčuje a čistí vodu. Samozřejmostí je pro tento model automatické vypnutí v případě nedostatku vody.

539 Kč
Aroma difuzér Beurer LA

Aroma difuzér Užijte si kouzelnou atmosféru dle svých představ. Aroma difuzér Beurer LA 20 se stane skvělým společníkem ve vaší domácnosti. Jeho elegantní design padne do každé místnosti a bude dělat parádu kdekoli jej dáte. Měnící se barvy Difuzér disponuje ultrazvukovou technologii zvlhčování a zaujme především měnícími se barevnými LED světly. Nabízí rozprašování se světlem i bez světla a pro skvělou atmosféru můžete použít aroma oleje rozpustné ve vodě.

589 Kč
Aroma difuzér Stylies Elara

Aroma difuzér Stylies Elara Zajistěte si u vás doma příjemně provoněný vzduch s kvalitním aroma difuzérem Stylies Elara. Stylový aroma difuzér, který se díky svému designovému provedení v šedé barvě stane elegantním doplňkem každého interiéru, zaujme unikátní technologií přirozeného odpařování, která vás zbaví nevzhledných skvrn z vody na nábytku, zaujme dlouhou výdrží vůně až na 30 dní s originálními aroma gely i možností použití běžných vonných olejů nebo výběrem ze dvou intenzit uvolňování vůně. Technologie přirozeného odpařování Společnost Stylies představuje světu převratný aroma difuzér, jenž vás zbaví nutnosti neustále doplňovat vonnou náplň a vodu. Se svou unikátní technologií přirozeného suchého odpařování nejenže dosahuje prvotřídní výdrže vůně až 30 dní v případě používání aroma gelů Stylies, ale zároveň nebude na povrchu nábytku zanechávat nevzhledné skvrny vzniklé z tvrdé vody. Využití originálních náplní i běžných vonných olejů Vedle originálních gelových náplní, vyvinutých francouzským výrobcem parfémů, je samozřejmě možné používat v aroma difuzéru i běžně dostupné esenciální oleje. Na výběr budete mít ze dvou intenzit uvolňování vůně v podobě konzistentní pro pozvolné uvolňování po celý den a intervalové, uvolňující vůni 10 minut, načež se přístroj na 20 minut vypne. Potěší i možnost nastavení časovače pro automatické vypnutí po zhruba dvou hodinách provozu a výběr ze tří způsobů napájení, včetně síťového adaptéru, USB kabelu nebo tužkových baterií.

979 Kč
Další produkty od výrobce TaoTronics
Zvlhčovač vzduchu TaoTronics

Zvlhčovač vzduchu TaoTronics TT-AH046 Ať už máte doma suchý vzduch nebo si přejete jej trochu ochladit zejména v letních měsících, pak pro vás bude vhodnou volbou zvlhčovač vzduchu Taotronics, který ve vašem domově nebo kanceláři zpříjemní vzduch a vytvoří perfektní atmosféru. Výkonný ultrazvukový zvlhčovač U zvlhčovače TT-AH046 je jen na vás zda si zvolíte teplou nebo studenou tvorbu mlhy, v obou případech přístroj zvlhčí vzduch v místnosti tak, že vaše dutiny a pokožka budou dokonale hydratovány. Automatické sledování vlhkosti Mlha stoupá až do výšky 1,2 m a v kanceláři, obývacím pokoji nebo ložnici vytvoří příjemnou vlhkost, kterou bude i automaticky sledovat a udržovat. Zvlhčovač se aktivuje, pokud naměřené hodnoty klesnou pod ty nastavené a automaticky se vypne, jakmile jich dosáhne. I pro větší prostory Přístroj skvěle zvlhčí prostory do velikosti 70 m2 a díky nádrži na vodu, která má kapacitu 6 litrů zvládne běžet až 60 hodin. Do vody pak můžete přidat esenciální oleje a zpříjemnit si tak chvíle relaxace. Ovládejte na dálku Pomocí dálkového ovladače si také budete moci nastavit přístroj jak zrovna potřebujete, aniž byste museli stoupat z gauče. Na výběr máte ze tří intenzit tvorby mlhy i tří teplot, a jistě také využijete časovač se kterým lze uspořit energie, ale také přístroj efektivně využívat.

2 319 Kč